Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 45
Like Tree10Likes

Thread: Gol kralları hep benim takımdan çıkar.

Newbie
    Quote Originally Posted by Godsend View Post
    taktik maktik yok bam bam bam

Uyguladığım taktikleri bir zamanlar bu başlıkta paylaşmıştım. O zamandan beri fazla değiştirdiğim bir şey olmadı.

https://forum.topeleven.com/saha-diz...4%B1yorum.html

Teşekkürler bilgi için

Rookie
    Rica ederim. Ekleme yapim ; benim gibi kanatlarda hücum ediyorsak golcüler pek gol atamıyor. Gene de en az 2 tane kullanmak lazım. Burda ki mantık şu golcüler rakip defansı üstüne çekerken diğer oyuncular gol atma fırsatı buluyor. Golcüler gol atamadığı için onları işe yarayacak özelliklerde seçmek mantıklı.Korner ustası, frikikçi gibi. Bir genç ve bir yaşlı olursa daha iyi performans gösteriyorlar. Sağ ayak olan sağa, sol ayak olan sola koymak lazım ve golcülere ileri çık emri vermek performanslarını daha da düşürüyor.

Neyse bu başlık bundan sonra benim takım gösteriş başlığım olsun. Bu da kazandığım kupalar söz veriyorum bu sezon oyunu fazla takip etmeyeceğim.

Gol kralları hep benim takımdan çıkar.-capture1.jpg

Rookie
    Bu sezon da kupa gene bizim. 3 sezondur üst üste kupayı aldım

Rookie
    9.sezonumda da gol kralı benim takımdan

Rookie
    10. sezon gol kralı, asist kralı, sezonun en iyileri hepsi gene benim takımdan. Gol kralları hep benim takımdan çıkar.-10.sezon-gol-krall-.jpg

Newbie
    Tebrikler

Rookie
    Teşekkürler. Bu arada ligde pek iyi gitmesem de az önce kupayı kazandım.

Gol kralları hep benim takımdan çıkar.-capture1.jpg

Rookie
    Efsane bir sezonu daha geride bıraktık. Oyunu takip etmeyi bırakmıştım ama türk oyuncular sürekli maçlarıma girip rakibe destek verince tekrar hırs yaptım. Daha önce kupada, şampiyonlarda finale kaldığım bütün oyuncularla aynı lige düştüm. Sonuç olarak kupayı ve ligi aldım şampiyonlar finalde elendim. üçlü kupa kıl payı kaçmış oldu ama önemli değil daha önceden zaten almıştım.

Bu arada ligde benim oyuncular son maçlara kadar ağırlığını koyamadı ama sonuç gene ligi domine ettiler.

Bu sezon benim için bitmiştir daha maçları devam eden herkese başarılar.

Rookie
    Bunu sanırım açan çoktur. İşin komik tarafı 3 kez ligi yenilgisiz bitirdim bu özelliği çok önceden açmıştım.

Bunu ilk defa görüyorum. Maçıma 5 kişiden fazlası destek verince bu açıldı. Genelde rakibin 10 kişi olduğu zamanlar olmuştu ben hep tektim ama bu sefer iş değişti

Rookie
    Bu sezon benim için bitmiştir. Adet oldu gerçi sonucu biliyorsunuz gene gol kralı artık asist kralı benim takımdan çıktı. Ligi hiç takip etmedim 3. sırada bitirmişim. 11 sezondur ligi 1. bitiriyordum Kupa ve şampiyonlarda bende üst seviye takımlarla eşleştim buna rağmen şampiyonlarda 3. lük kupasını aldım. Önümüzde ki sezon bu oyunda bir şeyler değişmezse ve saçmalıklar devam ederse bende ona göre taktik değiştirip bilinçli olarak küme düşeceğim.

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast