Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 45
Like Tree10Likes

Thread: Gol kralları hep benim takımdan çıkar.

Rookie
    Bu sezonda Kupada finaldeyim. Benim takımın ilk 11 in nerdeyse tamamı wolrd class seviye eşleştiğim rakip benden kat be kat üstün gerisini siz düşünün. Nerdeyse ilk 11 i oyuncuların çoğu süperstar seviye ve efsane seviyeye çıkmak üzere olanlar var. Gözlemci listesinde ki bütün oyuncuları alsam gene adama yetişemiyorum.Ne kupada ne de ligde henüz yenilgi görmemiş beraberliği bile yok. Her maçını 6-7 golle gol bile yemeden bitirmiş. Bu herif kupada ben ve diğer oyuncularla nasıl eşleşiyor anlamak mümkün değil. Adamın dizilişi bu taktik işe yarayacağını pek sanmıyorum ama iyi bir fikri önerisi olan varsa dinleyebilirim.

Rookie
    Kimse ilgilenmedi ama gene de yazayım. 3-0 maçı kaybettim ve kupada 2. oldum. Adam güle oynaya hiç zorlanmadan maçı aldı. Yarın şampiyonlar ligini kazanması halinde üçlü kupayı da almış olacak ki daha önce bu adamın üçlü kupayı defalarca aldığını görmüştüm. Elemanın ilk 11 her oyuncusu her birinin 200-300 arası maç deneyimi mevcut. Şöyle bir düşününce böyle bir şey nasıl olabilir? Muhtemelen defalarca bilinçli olarak ligden düşmüş. Kısacası bu adamla eşleşen maç yapan birinin hiç bir şekilde kazanmasına imkan yok.

Rookie
    ligden düşünce ne oluyor?
    200+ normal olabilir, şöyle düşün
    adam para yatırıyordur illaki ve oyuncuları emektardır. her sezon ortalama 50 maça çıkıyordur 3 kulvarda giderse.

Rookie
    13.sezonun benim için kısa özeti.

Nivea ligini almaya karar verdim. Bu zamana kadar şampiyonlar da takımımın gruptan çıkamadığı olmamıştı. Bilinçli olarak maçları kaybettim. Nivea ligine kaldım fakat elendim. Kupayı çok rahat yenebileceğim bir takım aldı.

Kupada finalde kaybettim ve 2. oldum. Nasıl kaybettiğimi yukarıda anlatmıştım.

Lig de 3. sıradaydım 1. sırada ki elemana fark attım yeni bir 1. çıktı. Ertesi günü ona da fark attım ben 1. liğe çıktım. Ertesi günü lig sonuncusundan fark yedim Cidden sinir bozucu bir sezondu sonuç olarak ligi şampiyon olarak bitirdim.

Gol kralı benden çıkmadı çünkü genç golcülerimden biri deneyim kazansın diye açık ara gol kralı olacak oyuncumu çoğu maç yedeğe çektim. Sonuçta diğer kategorileri domine ettik. İnşallah gol krallığı bir daha ki sezon

Rookie
    Daha sezonun yarısındayız biliyorum ama sağ kanat orta saham Ugalde reiz ligi domine ediyor durdurulamıyor

Gol kralları hep benim takımdan çıkar.-capture2.jpg

Rookie
    1 günde 5 ve üzeri dostluk maçı yapınca bu açılıyormuş. Bu başarıların başka nasıl açıldığını bildikleriniz varsa paylaşalım aylarca tesadüf nasıl açacağız diye boşuna beklemeyelim.

Gol kralları hep benim takımdan çıkar.-capture1.jpg

Rookie
    Hali hazırda bu sabah birini daha öğrenmiş olduk.

Rookie
    Biraz önce 7. kez şampiyonlar ligini kazandım. Dün ligi almayı da garantilemiştim. Lig ve Şampiyonlar olmak üzere 2 kupa birden. Benim için bu sezon bitmiştir hala maçı olan arkadaşlara başarılar.

Rookie
    Ligi domine ettik gene. Bir daha ki sezon sonunda görüşmek üzere.

Gol kralları hep benim takımdan çıkar.-15.sezon-gol-krallar-.jpg

Rookie
    Bu görselin benim hesabımdan olmasını dilerdim ama maalesef bu sefer değil. Arkadaşım üçlü kupayı kazanmış. Oyunu bilmez etmez maçları takip bile etmiyor. Tamamen benim verdiğim taktik, emirler ve dizilişin aynısını kullanıyor. Sadece günlük 1-2 sefer girip antreman yaptırıyormuş sanırım.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast