Results 1 to 5 of 5

Thread: takım neden başarılı olamıyor

Newbie

takım neden başarılı olamıyor

merhaba arkadaşlar takımım kalite açısından çok iyi fakat bir türlü başarılı olamıyorum çok gol yiyorum bir türlü taktiği belirleyemedim. çok taktik değiştiriyorum zor maçlar da oluyor ne yapmam gerekiyor takım görüntüsünü ve emirleri aşağıdaki gibidir bana iyi bir taktik lazım yardımcı olursanız sevinirim.

Newbie
    takımım görüntü fotoğrafı bu
    emirler de böyle
    ofansif
    karışık
    karışık
    kontra açık
    pres hafif
    top çalma zor
    bölgesel
    ofsayt kapalı
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails takım  neden başarılı olamıyor-top-eleven-tak-m-m.jpg  

Newbie
    takımla ilgileniyorum maçları da izliyorum form moral da iyi prim de cabası daha ne yapalım

Rookie
    Bu dizilişle başarılı olmanın imkanı yok. ml - mr ve aml - amr beraber oynatmanın hiç bir anlamı yok. benim tavsiyem kendi takımımdan örnek olarak gösterdim dizilişi bu şekil değiştirin. Emirlerde pas yöne karışık yapmışsınız bu şekil en çok gol atan ve asist yapan oyuncular neredeyse pas yönünü onlara göre değiştirin.

takım  neden başarılı olamıyor-capture1.jpg

bir alternatif diziliş daha vereyim bu daha iyidir. 2 golcü koyun gol atsınlar atamasınlar farketmez 2 olmak durumunda. MR ve Ml oyuncularınız kaliteliyse ve hücum güçleri yüksekse kanatlardan hücum yapın. verdiğim 2 dizilişle de şuan ki durumdan daha başarılı olacağınızı garanti ederim.

takım  neden başarılı olamıyor-capture2.jpg

Lig de ki sıralamamda bu dizilişlerin işe yaradığına dair referans olsun. Başarılar

takım  neden başarılı olamıyor-capture4.jpg
    Last edited by Godsend; 03-19-2017 at 09:50 PM.

Newbie
    tşkler saolun