Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 33
Like Tree4Likes

Thread: Sezonul 42 (30 Iunie)

  1. #21
    Rookie Otelul Galati83's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dublin
    Posts
    77
    @Bogdan Astefanei, e in functie si de echipa ta.Incearca diferite asezari si vezi care ti se potriveste.Din cate am observat, 4-4-2 cu respectivele ordine pare a fi cea mai buna solutie.Depinde si de adversar, de la inceputul acestui sezon joc ft mult in functie de adversar iar rezultatele sunt mult mai bune.M-a ajutat ft mult si topicul http://forum.topeleven.com/formation...-what-use.html al lui July Fourth.
    Daca te pasioneaza fotbalul si implicit acest joc, cu putina daruire poti avea rezultate remarcabile(ceea ce ma face sa continui acest joc cu aceeasi daruire ca la inceput), iti dau si un exemplu personal: http://forum.topeleven.com/top-eleve...tml#post109206.
    Multa bafta !

  2. #22
    Rookie Otelul Galati83's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dublin
    Posts
    77
    In campionat inca nu am primit gol Sezonul 42 (30 Iunie)-l.standings.jpg
    In CL e un german mai cu "muschi" pe partea opusa a tabloului, probabil vom juca finala: Sezonul 42 (30 Iunie)-cl.sez.4.jpg
    Iar in cupa nu stiu ce va fi, sunt numai de 5* si 6*.Momentan am trecut cu brio de unu de 6*Sezonul 42 (30 Iunie)-cup.sez.4.jpg
    Inca nu am luat cele trei trofee intr-un singur sezon, poate acum

  3. #23
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Multumesc foarte mult pentru topicu ala , chiar vroiam sa caut asa ceva
    Da sunt pasionat de fotbal si de jocu asta , eu as fi multumit daca m-as mentine mereu in campionat pe primele 3 locuri si sa-mi trec in palmares macar cate odata o Cupa si un trofeu de Liga Campionilor

    In campionat is terminat , sunt pe locu 4 la 5 puncte distanta de locu 1 si la 2 de locu 2 , cu ajutorul topicului dat de " Otelul Galati83 " poate reusesc sa castig toate meciurile din campionat de acum incolo ...
    In Liga Campionilor am trecut de grupe , azi am meci cu un adversar acceptabil
    In Cupa am cea mai buna prestatie pe care am avuto pana acum

  4. #24
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1
    Nu mai merge sa ma conectez la serverul de joc. mi se intampla de astazi de pe la ora 10:00. I s-a mai intamplat si altcuiva acest lucr?

  5. #25
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    In Campionat a luat bataie ala de pe primu loc si m-am apropiat la 2 puncte dar tot pe locu 4 am ramas ... azi am avut o victorie foarte chinuita ...
    In CL am castigat primu meci din saisprezecimi , am cam tremurat in a doua repriza ...

  6. #26
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    In Campionat a luat bataie ala de pe primu loc si m-am apropiat la 2 puncte dar tot pe locu 4 am ramas ... azi am avut o victorie foarte chinuita ...
    In CL am castigat primu meci din saisprezecimi , am cam tremurat in a doua repriza ...
    Felicitari

  7. #27
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Ultimele 3 rezultate, 1 infrangere, 1 meci castigat si 1 meci la egalitate, faza amuzanta e ca si locul 2 a avut exact aceleasi rezultate.

  8. #28
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1
    am si eu o intrebare.pana acu puteam sa castig sanatate si relax urmarind ceva reclame pe i.acu nu am posibilitatea decat sa castig bani urmarind reclame.poate cineva sa-mi zica care e cauza?si daca se mai poate castiga relax si sanatate prin urmarirea reclamelor.va multumesc

  9. #29
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Cu ce tactica as putea sa-l bat pe asta ?
    Sezonul 42 (30 Iunie)-belea.jpg
    Am nevoie repede de raspuns ca am azi meci cu el in Liga campionilor la 18:20
    Mereu am luat bataie in sferturi de la tipi de genu asta

    Sa jucat meciu , in sfarsit am reusit sa castig si eu in sferturi ... sper ca in retur sa nu se intample vre-o nenorocire ...

    Sa va spun si tactica care am folosito in ccaz ca mai are cineva probleme cu astfel de echipe
    4-1-4-1 , sageata rosie pe ML si MR restu normal , mentalitate ofensiva , stil de joc pe ambele flancuri , stil de presing pe tot terenu , normal , scurt , zonal , nu , nu .
    Scorul a foar 3-1
    Am uitat sa precizez ca eu am urmarit meciu el nu si am avut si un spectator , el nu a avut nici unu
    Ma bucur ca am castigat meciu asta dar imi pare foarte rau ca am facut egal in campionat din cauza intervalului de timp foarte scurt dintre meciuri ... eram la egalitate de puncte cu ala de pe primu meci , acum iar m-am distantat la 2 puncte , partea nasoala e ca peste 5 zile am 2 meciuri la rand foarte grele cu cel de pe locu 1 si cu cel de le 2 , in tur am luat bataie de la amndoi si de la unu cu care urmeaza sa joc peste 3 zile ...
    Last edited by Bogdan Astefanei; 07-18-2013 at 04:10 PM.

  10. #30
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Am nevoie de ajutoru vostru pentru returu din cupa
    Azi mi-am luat bataie de la unu de lvl 4 ( eu is 5 ) cu 2-1 la el acasa ( mia dat gol in minutu 90 ... )
    Tactica ei ii 4-4-2
    Eu am folosit factici din tabelu ala care mi la dat " Otelul Galati83 " dar degeaba , ce as putea sa fac in retur ?
    Attachment 9842 Attachment 9846 Attachment 9847 Attachment 9848 Attachment 9849
    Am schimbat tactica dupa schimbari din 4-5-1 V stile in 4-1-2-1-2 Diamind stile

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast