Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 33
Like Tree4Likes

Thread: Sezonul 42 (30 Iunie)

  1. #11
    Rookie Puski's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    RO
    Posts
    67
    În campionat pe primul loc, deși am jucat primele meciuri cu cele mai bune echipe din ligă...în cupă am pierdut acum primul meci din calificări, în deplasare, cu unul cu un nivel mai mic decât mine ce și-a chemat toată familia să se uite la meci ) ...mă rog, sper să revin în retur ...iar în liga campionilor am un egal în grupă și acuma seara mai am un meci...wish me luck!

  2. #12
    Rookie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    149
    Good luck! In campionat sunt pe locul 2, la un gol distanta de primul loc. In cupa am trecut de o echipa cu 2 nivele mai mare, iar in turul doi, 6-0 in tur, cu o alta echipa cu 2 nivele mai mare ). In liga, pe primul loc, urmeaza al 2-lea meci in seara asta (5-0, intre timp). Totul merge conform planului ).
    Last edited by Florian Bunea; 07-04-2013 at 09:35 PM.
    Puski likes this.

  3. #13
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649
    Stam bine pana acum

    Locul 1 in liga doar victorii
    Calificat mai departe in cupa
    Locul 1 in UCL
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

  4. #14
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Mia mers bine in campionat pana azi cand am luat bataie de la unu de pe locu 10 si am cazut pe locu 2 la egalitate de puncte cu cel de pe locu 1 si la un punct distanta de cel de pe locu 3 ( am avut noroc ca sia luat si el bataie azi )

    Urmeaza un meci usor cu unu cu o calitate mai mica cu 20 procente ) si un meci cu un adversar foarte greu

    Ce tactica as putea folosi sa-l bat pe asta ?
    http://i40.tinypic.com/a4sn7b.jpg

    In liga campionilor am castigat 2 meciuri care m-au adus pe prima pozitie
    In cupa am mers cel mai departe de pana acum tocmai am trecut si de saisprezecimi , sa vedem cu cine cad in optimi

  5. #15
    Rookie Otelul Galati83's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dublin
    Posts
    77
    @Bogdan Astefanei, Sezonul 42 (30 Iunie)-match.jpg.
    Normal, flanks, own half, normal, long, zonal, no, no.
    Bafta !

  6. #16
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    9 din 9 victorii in Ligă, perfect până acuma

  7. #17
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by Otelul Galati83 View Post
    @Bogdan Astefanei, Click image for larger version. 

Name:	match.jpg 
Views:	16 
Size:	55.7 KB 
ID:	9378.
    Normal, flanks, own half, normal, long, zonal, no, no.
    Bafta !
    Multumesc pentru raspuns
    Dar tactica , asezarea echipei cum ar fi buna , 4-4-2 e buna ? sau 4-4-1-1 sau 3-1-3-4-1-1 ? Cam astea sunt tacticele care le folosesc , care din ele s-ar potrivi ?

  8. #18
    Rookie Otelul Galati83's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dublin
    Posts
    77
    Bogdan Astefanei , ai intrebat cum sa-l bati pe respectivu'(41212).In poza se vede clar tactica folosita impotriva acestei asezari.Chiar daca echipa e mai slaba tot a batut pe 4-1-2-1-2 cu un 4-5-1.Ti-am scris si ordinele, eventual rosu pe DL/DR si ML/MR.
    E bun si 4-4-2 cu acealeasi ordine dar in conditiile in care oponentul e mai bun te sfatuiesc sa mergi pe 4-5-1.

  9. #19
    Rookie Otelul Galati83's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dublin
    Posts
    77
    Momentan e chiar ft bine.In liga Sezonul 42 (30 Iunie)-standings4.jpg, desi am folosit cea mai buna echipa de doar 2,3 ori nu am primit nici un gol(2 cu nivel ft apropiat de-al meu).Primul loc in CL iar in cupa am fost "servit" numai de nivel 6.Am trecut de toti pana acum, sa vedem urmatorul.

  10. #20
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Iti multumesc pentru sfaturife bune cu exceptia celui cu sageata rosie pe DL , DR , alea a facut diferenta , am luat gol in minutele 5 si 7 , dupa ce am schimbat am redus din diferenta dar mia mai dat un gol si deja nu mai aveam ce face , scorul final 2-3 ( am mai dat si eu un gol in minutu 90 )
    Deja pot sa-mi iau adio de la campionat , as fi muyltumit si cu un loc 2 dar nu stiu de ce am senzatia ca voi termina pe locu 3 ...
    Poate in Liga campionilor si in cupa va fi mai bine , pana acum ii perfect , azi am meci in cupa si sper sa castig ...

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast