Results 1 to 8 of 8

Thread: Intrebare

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    13

    Intrebare

    Salutare,intrebarea mea este : Daca un jucator mi se accidenteaza la sfarsitul unui sezon,accidentarea persista si la inceputul sezonului urmator sau se anuleaza?

    Multumesc Anticipat!

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Da o să fie accidentat şi în noul sezon, la fel şi condiţia fizică sau moralul, rămân la fel cum ai terminat sezonul.

    Doar cartonaşele se şterg când începe noul sezon.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Am o intrebare...sa zicem ca eu sunt manager la echipa FC Hard,si mai de curand a aparut o categorie noua in care poti sa preiei controlul altei echipe ...sa zicem AC Kelia . In momentul in care eu am preluat echipa AC Kelia,le pot controla pe amandoua sau FC Hard se desfiinteaza si raman la AC Kelia? Multumesc anticipat!

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Valentin Nicolae View Post
    Am o intrebare...sa zicem ca eu sunt manager la echipa FC Hard,si mai de curand a aparut o categorie noua in care poti sa preiei controlul altei echipe ...sa zicem AC Kelia . In momentul in care eu am preluat echipa AC Kelia,le pot controla pe amandoua sau FC Hard se desfiinteaza si raman la AC Kelia? Multumesc anticipat!
    Poti controla doar o echipa (deci a doua varianta).
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #5
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Am o intrebare...saptamana trecuta a aparut pe pagina de pe facebook a Top Elevenului a imagine la care trebuia sa comentam si primi 2 cei mai buni castigau 100 tokens,iar ei se anuntau luni...am asteptat eu (poate castig cumva) si nu au aparut.Azi este marti si castigatorii trebuiau sa fie anuntati ieri.

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    6
    Valentin tu mai crezi in prostii din astea ? Sunt niste glume proaste doar sa dai un like,un share etc ...ca nu o sa castigi nimic stai linistit.Iar daca vrei tokeni vorba lui Puya BAGA BANI BAGA BANI

  7. #7
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Pai Mihai..sa stii ca eu am castigat odata 50 de tokeni la un concurs de pe pagina jocului.

  8. #8
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Topic inchis deoarece s-a raspuns la intrebarea initiala.

    @Valentin, te rog sa deschizi un topic nou si sa ne dai mai multe detalii, toate concursurile de pe paginile oficiale sunt reale iar premiile sunt oferite.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook