Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27

Thread: Adversarii de pe top eleven

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Arad
    Posts
    6

    Adversarii de pe top eleven

    Cum vi se pare Top Eleven in Ziua de Azi ?

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Ca si la inceput, cel mai bun joc din bransa

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    8
    este un mare rahat de joc si un furt pe fata.cu cit bagi mai multi bani cu atit iei mai multe infringeri.un MARE MARE RAHAT.ar trebui sa va fie rusine cu jocul asta D-LE PRICOP nu sa-l laudati.

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    26
    Petre Voin dar cine te pune sa bagi bani?)..daca bagi bani in joc inseamna ca nu ai ce face cu ei si nu trebuie sa te vaiti

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    6
    Petru Voin are dreptate , uite eu nu bag bani in joc si tot sunt de aceiasi parere cu el.Astazi am fost UMILIT in Liga Camp de o echipa vai de mama ei si ghici cine mia dat cele mai multe goluri...portarul lor care juca pe post de atacant si abia am dat un gol cu toate ca in poarta era un MR.Vi se pare un joc ok,ca sa nu mai zic ca la level 13 valoarea echipei mele este de 83,3 si a adversarilor de 69?

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    6
    dar cine esti dumneata d-le?avocatul top eleven sau al d-lui PRICOP?lasa sa imi raspunda dl PRICOP pentru ca lui m-am adresat.

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    6
    cine sunt eu eu nu sunt avocatul nimanui , pur si simplu mi-am zis parea despre rahatul asta de joc

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    26
    ''Rahat''pe care il jucati)..nu-ti place nu joci.lavi imi este mila de tine.o seara buna!

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    8
    d-le MIHAI eu l-am intrebat pe acest CATALIN BICU cine este pentru ca vad ca el raspunde la toate postarile dar nu stiu in ce calitate o fi moderator?o fi platit de cineva?sau este purtatorul de cuvint al d-lui PRICOP?

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    26
    Ma plateste nordeus..si iti raspund pentru ca sincer nu suport sa vad cum jigniti si va plangeti non stop ca nu reusiti sa marcati un gol in 90 de min si ca luati bataie de la nu stiu ce echipa..daca te duci pe forumul in care scrie in engleza nu vezi pe unu care sa injure si sa jigneasca,in schimb aici e ca pe stadion.si app daca tu ai 45 de ani nu se vede.

Page 1 of 3 123 LastLast