Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 61 to 70 of 78
Like Tree24Likes

Thread: Sezonul 45 (22 Septembrie)

  1. #61
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Buzau, Romania
    Posts
    34
    In campionat ma mentin pe 2 si sper ca locul 1 sa sa incurce!Iar in U.C.L m-am calificat in finala si sper sa iau si liga si campionatul!
    Rubenito likes this.

  2. #62
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    In campionat am reusit sa ma detasez la 3 puncte de locu 4 , mai am maine un meci greu , dupaia am 2 meciuri usoare , cam 80% mi-am indeplinit obiectivu final ( sa ies in primele 3 locuri )
    In U.C.L. Am reusit sa bat iar cu acelasi scor din tur 1-0 si m-am calificat in finala unde voi intalni un adversar imposibil ... are aproape 7 puncte calitate mai mare ca mine ...
    Rubenito, Cristian 10 and Man Und like this.

  3. #63
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649
    Am reusit sa ne calificam in finala chiar si cu rezervele o victorie lejera cu 3-0

    Aveam 5 jucatori pasibili de suspendare)
    Cristian 10 likes this.
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

  4. #64
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Buzau, Romania
    Posts
    34
    Am reusit o super calificare in liga dupa 1-1 in tur am invins cu 5-0 in retur iar in campionat primul loc s-a incurcat si sper sa bat si sa trec pe 1

  5. #65
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Tulcea
    Posts
    2
    Sezonul 45 (22 Septembrie)-1384259_734610969888499_774187711_n.jpg
    Final de sezon...eliminat din cupa si maine seara finala CL wish me luck baby

  6. #66
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Buzau, Romania
    Posts
    34
    Victorie fara emotii in campionat si cu 2 meciuri inainte de final am 1 pct avantaj si sper sa fie de ajuns pt a lua al 11-lea titlu!

  7. #67
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Am batut azi locu 2 din campionat si am sanse mari sa ies pe locu 2 la sfarsitu sezonului pentru a 3-a oara consecutiv ....
    In U.C.L. nu stiu ce sa zic , nu stiu ce sanse am contra aluia , are vre-o 7 puncte calitate fata de mine , macar sper sa ajung la meci maine ...
    Rubenito likes this.

  8. #68
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Buzau, Romania
    Posts
    34
    Azi am finala in U.C.L si un meci greu in campionat si sper sa termin cu bine si ziua asta cu un nou titlu in vistieria clubului

  9. #69
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Location
    .earth
    Posts
    16

    Exclamation

    Nume echipa: SCM Roman (echipa principala)
    Sezon: lvl 7
    Pozitie: 2
    Descriere sezon: Sezon greu, cu echipe echilibrate in calitate. Inceputul a fost ok, pe la mijlocul sezonului am scazut undeva pe locul 7-8. E drept nu prea am urmarit meciurile, dar pe finalul campionatului am inceput sa inving si sa urc incet incet in clasament. Maine in ultima etapa, voi avea cel mai greu meci din a doua jumatate a sezonului, cu ocupanta primului loc Marius Florin FC (echipa 4-4-2) calitate 48.3 spre deosebire de mine care am 47.5. Astept meciul dintre ocupanta locului 4 momentan Aniya FC, daca va invinge va urca pe locul 2 iar eu voi cobori pe locul 3. Daca maine voi invinge, iar adversarele se vor impiedica, poate voi lua locul 2. In cel mai rau caz, voi cadea pe locul 4, ceea ce e bine. Am un record negativ privind ultimele sezoane. Am ocupat locurile 5-7 mai mereu.
    Poza campionat clasament:


    Nume echipa: HCM Roman (echipa secundara)
    Sezon: lvl 3
    Pozitie: 1
    Descriere sezon: Sezon neasteptat de bun pentru echipa, ce e drept, nici nu prea am avut adversari, foarte multi roboti si doar cativa playeri activi. Am avut doar o infrangere, de la ocupanta locului 6 actual Huong FC (formatie 4-4-2), nu am putut fi la meci, iar asta a contat mult. Sfarsitul sezonului a fost unul relaxant, aveam marja de puncte linistitoare. Si, pentru a III-a oara echipa ocupa locul 1 in campionat.
    Poza campionat clasament:


    Nume echipa: CSM Kalima (echipa sotiei, ce o manageriez tot eu)
    Sezon: lvl 6
    Pozitie: 3
    Descriere sezon: Sezon fantastic pentru echipa, chiar nesperat de bine. Cu un numar mic de jucatori, lipsa de fonduri (circa 2 milioane tot sezonul), cu tratamente, stimulente de moral, pachete de odihna aproape inexistente si cu jucatori calitatea 1 sau 2 (si cativa de 4-5) a reusit imposibilul de a se clasa pe locul III in liga. Desigur, nu putea avea pretentii la locul I, adversarele de pe primele 2 locuri au jucatori calitate 4-5-6 echiar, desi a reusit sa bata o data echipa de pe locul II.
    Poza campionat clasament:


    Nume echipa: The1AboveAll (echipa a III-a)
    Sezon: lvl 5
    Pozitie: 5
    Descriere sezon: Sezon dezamagitor pentru mine, desi am reusit sa inving echipele din frunte am pierdut rusinos cu celelalte echipe din partea de jos a clasamentului. Mi-au lipsit pachetele de odihna, etc. Echipa a fost mai mereu pe rosu/galben la conditie si moral. Vorba aia: tot ce incepe bine, se termina prost. Incerc sa inving maine si poate voi mai urca 1-2 locuri in clasament. Asta e.
    Poza campionat clasament:
    Rubenito likes this.

  10. #70
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649
    Felicitari! Tine-o tot asa
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast