Results 1 to 8 of 8

Thread: Transfers Player

  1. #1
    Dreamer duchao's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    477

    Transfers Player

    why I can't participate in the transfer players ???? , help????
    Du học Đài Loan vừa học vừa làm - Tư vấn Du học Đài Loan chi phí thấp, vừa học vừa làm, hỗ trợ việc làm thêm thu nhập hấp dẫn.

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Location
    .earth
    Posts
    16
    Sorry duchao but this is the romanian language area. Please post your problem here: Bugs and Technical Issues

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3
    De ce nu imi transfera jucatorul dupa ce am castigat jucatorul?Imi apare sa astept,dar astept o gramada si tot nu il castig si ies din top si intru din nou si nu imi apare ca l-am castigat!!!Va rog sa imi explicati

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    17
    voua vi s-a intamplat sa nu vi se cumpere jucatorii de pe listele de transferuri? Am 11 zile de cand incerc sa vand doi jucatori si nu ii cumparA NIMENI. Si nu sunt chiar foarte slabi. Unul este portar, 27 ani si calitate 92, iar cel de-al doilea e Mijlocas central ofensiv, 30 de ani si calitate 91. Chiar nu exista jucatori in liga a 14 -a sau a 15-a care sa aiba nevoie de ei? Imi pare rau sa ii concediez. Cu banii de pe ei as vrea sa transfer alti player-i dar nu pot. Traiesc cu impresia ca nu ii vede nimeni. Prevad ca peste 3 zile cand o sa imi vina jucatorii noi de la academie, o sa vand cel putin unul dintre ei ca sa se faca loc pt jucatorul luat pe tokeni. Din ce in ce mai mult ma conving ca jocul asta urmareste doar sa ne faca sa cumparam tokeni nu sa ne lase sa jucam frumos.

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    103
    Așa am pățit si eu dar după un refresh la pagina am primit jucatorul

  6. #6
    Apprentice Florin Pop's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Szatmár, Satu Mare, Romania, Romania
    Posts
    160
    Quote Originally Posted by Razvan Stefan View Post
    De ce nu imi transfera jucatorul dupa ce am castigat jucatorul?Imi apare sa astept,dar astept o gramada si tot nu il castig si ies din top si intru din nou si nu imi apare ca l-am castigat!!!Va rog sa imi explicati
    nu ai loc in LOT vinde sau demite un jucator si uitate daca lai primit

  7. #7
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Razvan Stefan View Post
    De ce nu imi transfera jucatorul dupa ce am castigat jucatorul?Imi apare sa astept,dar astept o gramada si tot nu il castig si ies din top si intru din nou si nu imi apare ca l-am castigat!!!Va rog sa imi explicati
    Uneori poate fi o problema de retea,si datele trimise catre serverul lor intarzie.De asta uneori trebuie sa astepti pentru a primi acel jucator !

  8. #8
    Rookie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Galati
    Posts
    80
    am patit-o si eu asa cand eram logat pe un telefon mai slabut