Results 1 to 6 of 6

Thread: u21

  1. #1
    Apprentice Akaelite Ionutz's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    258

    u21

    este normal ca:

    1. am level 10 si am aproape full tot, chestia este ca la u21 ( scoala de jucatori ) imi vine un jucator cu calitate 26 ( 4 stele ) , este normal sa primesti un jucator asa sau primesti unul de 50 calitate, mentionez ca am totul ful cu exceptia la stadion. Ma puteti ajuta ?

  2. #2
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Salut! Si eu am primit doi jucatori astazi, amandoi fiind mult mai slabi ca jucatorii echipei mele.
    Problematic este ca pentru unul dintre ei trebuie sa platesc 15 tokeni pentru a-l avea in echipa si nu-mi permit sa platesc. Din partea mea poate sa se intoarca la Under 21. Nu-mi permit sa platesc atatia tokeni pentru asa jucator.
    u21-u21.jpg

  3. #3
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Eu ii semnez contractul doar la cel cu 0 tokeni....celalaltul demis direct....si pe cel cu 0 tokeni il vand

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    14
    Nu va faceti sperante cu U21, echipa nu se formeaza pe baza juniorilor. Semneaza cu ala ce ti-l da pe zero tokeni si vinde-l iar pe celalat demite-l ca e mare teapa.

  5. #5
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Am cumparat unul data trecuta, adica am semnat contract cu el si il primisem tot de la u21.
    Dar era apropiat de valoarea jucatorilor mei, era tanar, adica este ca inca il am in echipa.
    Am platit 12 tokeni atunci.
    Am facut asta doar pentru ca am citit aici pe forum ca jucatorii primiti de la u21 cresc mai repede in valoare, acumuleaza repede puncte.. dar acum nu mai semnez eu aiurea.
    Nu m-a impresionat, a crescut la fel ca ceilalti jucatori, poate chiar putin mai greu...
    Si cu 12 tokeni poate reuseam sa cumpar cel putin un jucator cu valoare mult mai mare.

  6. #6
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Asta e drept...