Results 1 to 5 of 5
Like Tree1Likes
  • 1 Post By costycosty

Thread: Hey,ce e asta?????

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Miami, Florida, United States
    Posts
    29

    Angry Hey,ce e asta?????

    Deci nu imi vine sa cred asa ceva,mi se pare ca e o gluma proasta...cum sa nu se poata trimite echipamentele oficiale?
    M-am chinuit atata sa strang atatia tokeni,si acuma vad ca nu se pot trimite?E o eroare cumva,ca nu imi vina sa cred
    De ce celelalte se pot trimite si acestea nu?pana la urma tot echipamente se numesc indiferent ca sunt oficiale sau nu,ca difera pretul lor sau nu
    Va rog sa imi dati un raspuns urgent!!!

  2. #2
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Si eu am patit-o ... :|
    Echipamentele oficiale pot fi trimise doar daca ai cumparat tokeni in valoarea lor , deci daca tu vre-i sa trimiti o emblema de 199 tokeni si 2 tricouri insumand 198 tokeni , tu trebuie sa fi cumparat in trecut sau in prezent ( sau viitor daca te gandesti sa cumperi ) 397 tokeni = cu aproximativ 150 Lei noi ...
    Ai cumparat intregul echipament sau doar un tricou sau emblema ? eu am scapat ieftin doar cu un tricou , vre-o 70 si ceva de tokeni pierduti , cam 2 luni jumate de strans tokeni ...

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Miami, Florida, United States
    Posts
    29
    Nu ma,eu am strans tokeni pe 2 conturi din de 3 luni,numai din Drepturi TV,si acum cand fac facut tokenii,am cumparat un tricou pe un cont,si unul pe celalat cont,si am vrut sa le trimit pe contul principal(contul bun) pentru mine nu este nici o pierdere,ca nu am bagat nici un ban,am obtinut tokenii din Drepturi TV,dar mie ciuda,cand dau si le vad acolo,si nu pot sa le iau,mai ales ca timp de 3 luni am stat numai cu ochii pe conturi sa reinnoiesc contractele.....mi se pare o idiotenie a jocului,adica lasa-ti frate jucatoriii sa se bucure de ele,ca pana la urma,nimenu nu are mare lucru de castigat
    marius6871 likes this.

  4. #4
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Da stiu la ce te referi si cum ai strans tokeni si eu am patit-o , tot din drepturi TV am strans si eu tokeni dar cand am luat un tricou oficial si am vazut ca nu merge trimis am scris si eu aici pe forum si am primit urmatorul raspuns cu aproximatie ( Poti trimite echipament oficial doar daca ai cumparat tokeni in valoarea lor ) ...

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Miami, Florida, United States
    Posts
    29
    Da,asta este o nesimtire
    Nu mai stiu in ce mod,sa scoata bani de la oameni,pentru ce sa bag eu atatta bani reali,pentru niste tricouri care nu imi aduc nici un beneficiu,is doar de frumusete....echipa nu joaca mai bine daca are tricouri oficiale.....de acesti bani prefer sa imi cumpar ceva mie personal,care sa ma bucur de el,nu sa bag pentru niste fericire virtuala.....Iti multumesc pentru raspunsuri o seara buna