Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 32
Like Tree3Likes

Thread: Sezonul 49 (12.01.2014-8.02.2014)

  1. #11
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649
    Am cu locul 2 astazi daca castig ma duc la 8 pct de el
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

  2. #12
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    13
    Bafta Rubenit ....eu am avut cu locul doi azi si mi-a administrat un 4-0 sec...ce ma mira e ca avem aceeasi tactica, echipa o am mai buna ca el si totusi a dat cu mine de pamant. sper ca in retur sa imi i-au revansa.

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    24
    Salut baieti, cum e posibil asta : (echipa mea in dreapta)
    Sezonul 49 (12.01.2014-8.02.2014)-ny.jpg
    Ce diferenta categorica de lot si totusi ... nici posesie nu am avut cine stie ce cam 55% oare cum le gandeste jocul asta ?! Si in liga am avut 2 meciuri cu echipa de pe locul 1 care are un lot sub al meu si la ei al luat 2-1 si la mine 1-1 .. nu stiu cum vine asta ...

  4. #14
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by sclifositu View Post
    Salut baieti, cum e posibil asta : (echipa mea in dreapta)
    Click image for larger version. 

Name:	ny.jpg 
Views:	15 
Size:	75.0 KB 
ID:	18489
    Ce diferenta categorica de lot si totusi ... nici posesie nu am avut cine stie ce cam 55% oare cum le gandeste jocul asta ?! Si in liga am avut 2 meciuri cu echipa de pe locul 1 care are un lot sub al meu si la ei al luat 2-1 si la mine 1-1 .. nu stiu cum vine asta ...
    O sa mai ai rezultate din acestea, jocul are un factor de risc care permite echipelor mai slab cotate sa produca o surpriza. Pentru a preveni acest lucru incearca sa le ti conditia jucatorilor la peste 90% inainte de fiecare meci si sa aiba un moral cat mai bun.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #15
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    24
    moralul il tin mereu la minim foarte bun , de obicei excelent.iar conditia in ritmul a 3 meciuri pe zi, asta fiind al 2lea oe ziua de azi si mai am unul la ora 22 ... ma chinui si eu sa ii tin la minim 50% ca mai mult nu pot. curios e faptul ca are jucatori net sub ai mei, portarul lui are doar 2 stele fata de al meu care are 5 (mai necesita doar 1 punct de abilitate pentru 6 stele) iar tactica lui a fost una 4 aparatori pe extreme,doi DMC, 3 MC si un atacant. eu am folosit 3-1-4-2 cu sageti rosii pe mijlocasii din extreme pentru a exploata spatiul lasat gol de el la mijloc pe extreme el folosind doar MC. Si cu tot cu atacantii mei de 5 stele si tactica etc etc , am luat 2 goluri ... am schimbat si tactica in repriza 2 jucand cu 3 mijlocasi si 3 atacanti si degeaba, din prima repriza a ramas 2-1 pentru el ... uff

    PS: am atasat o poza cu diferenta de lot .. eu sunt level 2 joc de aproape o luna dar incept sa descopar ca e cam dubios jocul asta cateodata
    Sezonul 49 (12.01.2014-8.02.2014)-miu.jpg
    Last edited by sclifositu; 01-22-2014 at 03:44 PM.

  6. #16
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    13
    Catalin, chiar si cu ei odihniti si cu moralul maxim poti sa patesti din astea , exact cum ai zis jocul e facut de asa natura incat sa iasa si suprize de genul.
    Apropo, mai am o intrebare ....cum vad cate puncte de abilitate mai are nevoie un jucator sa faca lvl-ul?

  7. #17
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    24
    florentin: uita-te la mine ce diferenta clara de valoare intre echipe ce sa mai zic ... pentru a vedea cate puncte mai are nevoie te duci lot, dai clik pe jucator si iti apare la aptitudini, e chiar prima daca nu ma insel si acolo ai aptitudinile in fuctie de defensiv, ofensiv, fizic si mental ... si jos la fiecare categorie ai nota generala, la rubrica 'obijnuit' in functie de aia ai si stelele jucatorilor, se calculeaza asa, notele de la toate 3 rubricile adunate si impartite la 3, asa se calculeaza lvl-ul

  8. #18
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    13
    sclifositu, cunosc situatia....am patit-o si eu ca tine si nu odata ....merci pentru informatie, ma ajuta mult, mai ales cand trebuie sa cumpar jucatori.
    voi de obicei cumparati odata jucatori si ii tineti mai multe sezoane sau schimbati echipa la fiecare inceput de sezon?

  9. #19
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    24
    florentin: eu sunt doar lvl 2 si fata de primul campionat am schimbat echipa in proportie de 99% si am investit foarte mult pentru a castiga cati mai multi bani, si momentan am ceva jucatori care ii pot folosi cu succes si in sezonul urmator mai ales ca mai au timp destul sa creasca insa planuiesc sa caumpar macar 4-5 jucatori de top de 5-6 stele si tineri (pentru ca este foarte greu si costisitor sa schimbi toata echipa) inca de la inceputul sezonului pentru a nu pierde puncte. Momentan echipa mea arata asa si multi jucatori sunt in crestere:
    Sezonul 49 (12.01.2014-8.02.2014)-top.jpg

  10. #20
    Rookie minasthiryt's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    82
    Morotul sau cum sai zic, al jocului, permite foarte, dar foarte multe surprize indiferent ca joci acasa sau in deplasare si chiar daca ai un lot puternic si studiezi si tactica adversarului. T11 e mult RANDOM si ATAT!
    ✰✰✰✰✰CFPI✰✰✰✰✰
    Since: Nov. 2010 - Now: Level 27
    - 1 - 0 - 1
    CF POLI IASI > http://forum.topeleven.com/team-show...poli-iasi.html

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast