Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
Like Tree2Likes

Thread: sal

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    3

    sal

    Unde da mai mult randament un atacant de picior stang...pe partea stanga sau dreapta?

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by mikynelu View Post
    Unde da mai mult randament un atacant de picior stang...pe partea stanga sau dreapta?
    E indiferent, nu se ia in calcul, e doar asa de design cum e greutatea si inaltimea.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Rookie minasthiryt's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    82
    inca un minus pentru joc.

    Cum ar fi sa scrie: " jucatorul nu are picioare". Cum plm, la un simulator de fotbal sa nu conteze picioarele? Pai nu se mai cheama FOOTball se cheama Nimicball.
    Akaelite Ionutz likes this.
    ✰✰✰✰✰CFPI✰✰✰✰✰
    Since: Nov. 2010 - Now: Level 27
    - 1 - 0 - 1
    CF POLI IASI > http://forum.topeleven.com/team-show...poli-iasi.html

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by minasthiryt View Post
    inca un minus pentru joc.

    Cum ar fi sa scrie: " jucatorul nu are picioare". Cum plm, la un simulator de fotbal sa nu conteze picioarele? Pai nu se mai cheama FOOTball se cheama Nimicball.
    Pai atunci ar trebui sa conteze si kilogramele, inaltimea de ce nu si nationalitatea ca daca e sa o luam asa Thailandezi, Chinezi nu prea o au cu fotbalul...
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #5
    Rookie minasthiryt's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    82
    Nationalitatea nu e NEAPARAT o CIFRA
    ✰✰✰✰✰CFPI✰✰✰✰✰
    Since: Nov. 2010 - Now: Level 27
    - 1 - 0 - 1
    CF POLI IASI > http://forum.topeleven.com/team-show...poli-iasi.html

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    17
    Inaltimea e importanta in duelurile aeriene... si KG lafel pentru duel 1 vs 1.... Habar naveti ce e ala fotbal si faceti un joc..Trebuie sa fiti atenti la cele mai mici detali..

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    24
    eu cred ca, conteaza astea ... eu ma uit mereu si daca e de stanga il pun pe flancul drept si invers, daca e cu ambele il pun central. eu zic ca, conteaza mai ales la atacanti, un atacant stangaci suteaza mult mai bine de pe flancul drept si invers.

  8. #8
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Ali Alexandru View Post
    Inaltimea e importanta in duelurile aeriene... si KG lafel pentru duel 1 vs 1.... Habar naveti ce e ala fotbal si faceti un joc..Trebuie sa fiti atenti la cele mai mici detali..
    Dacă am fi atenţi la toate detaliile aţi juca un meci pe săptămână, cam aşa e
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #9
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by sclifositu View Post
    eu cred ca, conteaza astea ... eu ma uit mereu si daca e de stanga il pun pe flancul drept si invers, daca e cu ambele il pun central. eu zic ca, conteaza mai ales la atacanti, un atacant stangaci suteaza mult mai bine de pe flancul drept si invers.
    Eu îţi spun că ştiu, nu contează aşa că nu te mai ghida după aceste aspecte.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  10. #10
    Rookie minasthiryt's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    82
    as prefera sa zicem:
    Luni: meci liga
    Marti: CL
    Miercuri: meci liga
    Joi: CL
    Vineri: meci liga
    Sambata + Duminica: meci Cupa (+ cine doreste: amicale)

    Daca un joc in care, daca te si caci trebuie sa platesti jetoane, cred ca isi permite sa adauge unele detalii si sa fie in stare sa simuleze: 3 meciuri de liga pe sapt / 2 de UCL si 2 de Cupa.

    Pe langa asta un exemlu total negativ (cum e acum) e ceva de genul:
    in aceeasi zi
    ora 15:00 meci liga
    ora 17:00 meci CL
    ora 18:00 - 19:00 meci cupa

    Pai normal ca ajungi cu jucatorii la conditie sub 50% si ei iti dau un amarat de 5% la fiecare 3 ore si PAC trebuie sa cumperi jetoane ca sa ai cu ce sa achizitionezi "pachete de odihna"
    Akaelite Ionutz likes this.
    ✰✰✰✰✰CFPI✰✰✰✰✰
    Since: Nov. 2010 - Now: Level 27
    - 1 - 0 - 1
    CF POLI IASI > http://forum.topeleven.com/team-show...poli-iasi.html

Page 1 of 2 12 LastLast