Results 1 to 9 of 9

Thread: Are cineva idee?

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    5

    Are cineva idee?

    Am 2 jucatori de 6 stele care nu ies de 25 de meciuri din notele 4,5,indiferent daca marcheaza sau dau pase de gol.Am incercat sa ii tin si rezerve,poate se schimba ceva...nimic.Cum naiba e posibil?Pot face ceva?

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Incearca sa-i pui la penalty, corner, lov. libere pentru a marca mai multe goluri in idea de a le mari notele.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Am nevoie de un raspuns rapid . Cand dau la sectiunea bilete de joc si prime , iar eu am un meci greu si pun de exemplu prima de aproximativ 30K , fiecare jucator din lot va primi aceea suma SAU toti impreuna o vor primi ? Multumesc anticipat !

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    26
    Toata echipa o sa primeasca suma aia doar daca vei castiga meciul.sper ca ti am raspuns inainte de meciu

  5. #5
    Rookie minasthiryt's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    82
    intrebarea mai buna ar fi: "influenteaza cu ceva (evolutia jucatorilor) selectarea bonusului?"
    ✰✰✰✰✰CFPI✰✰✰✰✰
    Since: Nov. 2010 - Now: Level 27
    - 1 - 0 - 1
    CF POLI IASI > http://forum.topeleven.com/team-show...poli-iasi.html

  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by minasthiryt View Post
    intrebarea mai buna ar fi: "influenteaza cu ceva (evolutia jucatorilor) selectarea bonusului?"
    Teoretic ar trebui sa-i motiveze sa joace mai bine.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    5
    degeaba dau goluri ca tot notele slabe iau...maxim 6....mai am si eu o intrebare...daca nu-mi plac jucatorii de la impresari,cum pot sa primesc alta lista?ca tot sezonul am avut aceeasi jucatori de la impresar cu toate ca primeam stiri cum ca ar fi alte oferte...spre ex. daca vreau un AMC si nu gasesc cum fac sa-mi apara unul?se poate?vorbesc strict de jucatorii de la impresar...

  8. #8
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by bogdan_dobre View Post
    degeaba dau goluri ca tot notele slabe iau...maxim 6....mai am si eu o intrebare...daca nu-mi plac jucatorii de la impresari,cum pot sa primesc alta lista?ca tot sezonul am avut aceeasi jucatori de la impresar cu toate ca primeam stiri cum ca ar fi alte oferte...spre ex. daca vreau un AMC si nu gasesc cum fac sa-mi apara unul?se poate?vorbesc strict de jucatorii de la impresar...
    lista de la impresar se actualizeaza in urmatoarele zile 3, 4, 9, 13, 17, 21, 25 şi 28.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    5
    ok...multumesc pentru raspunsuri...ideea e ca tot listele alea imi baga...maxim un jucator nou...