Results 1 to 4 of 4

Thread: Nelamurire

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    1

    Nelamurire

    Salutare,
    am reusit sa ajung la level 9, pana acum nu prea am avut probleme cu echipa sa zic asa, am terminat tot in primele 3, si echipa imi juca foarte bine.
    Acum de cand am promovat, am ales urmatoarele formatii 3-4-1-1 , 4-4-2, 4-1-2-1-2, 4-3-2-1 doar ca nu reusesc sa am suturi pe poarta, am de exemplu 16-17 suturi din care 5-6 pe poarta, ceea ce mi se pare foarte putin, tinand cont ca in campionatele precedente era mult mai echilibrata situatia 15 spre poarta 10-11 pe poarta.Am citit ce s-a mai discutat pe aici, am facut si transferuri,am tot schimbat tactica da nimic....merge foarte rau echipa si nu stiu ce sa mai fac...
    aveti ceva sfaturi, idei ???
    Calitatea per total la echipa imi este de 61.3
    multumesc mult de tot

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    7
    eu de obicei folosesc echipele din acest tabel cu unele mici modificari la cateva sisteme. sper sa iti foloseasca
    http://forum.topeleven.com/formation...ation-use.html

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    103
    Interesant am sa încerc si eu

  4. #4
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Ionut Florin Parasca View Post
    Salutare,
    am reusit sa ajung la level 9, pana acum nu prea am avut probleme cu echipa sa zic asa, am terminat tot in primele 3, si echipa imi juca foarte bine.
    Acum de cand am promovat, am ales urmatoarele formatii 3-4-1-1 , 4-4-2, 4-1-2-1-2, 4-3-2-1 doar ca nu reusesc sa am suturi pe poarta, am de exemplu 16-17 suturi din care 5-6 pe poarta, ceea ce mi se pare foarte putin, tinand cont ca in campionatele precedente era mult mai echilibrata situatia 15 spre poarta 10-11 pe poarta.Am citit ce s-a mai discutat pe aici, am facut si transferuri,am tot schimbat tactica da nimic....merge foarte rau echipa si nu stiu ce sa mai fac...
    aveti ceva sfaturi, idei ???
    Calitatea per total la echipa imi este de 61.3
    multumesc mult de tot
    Verifica conditia jucatorilor,moralul,ai grija la tactica,la indicatiile jucatorilor ! Incearca sa urmaresti meciurile si sa vezi ce merge greu apoi incearca sa schimbi!: )