Results 1 to 10 of 10

Thread: Sezonul 53 - Sunteţi gata?

Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar

Sezonul 53 - Sunteţi gata?

Bine v-am găsit în sezonul 53 al jocului!

Ce planuri aveţi pentru noul sezon şi care sunt obiectivele voastre principale?

Baftă şi bine aţi venit în sezonul 53
    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Addicted Rubenito's Avatar
    Am revenit)
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

Junior Aliens in the 35 T League

1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

Top Eleven Romanian Forum Moderator

Dupa ce pierd 3-1 acasa ii dau 3-0 la el si merg mai departe) Amuzant)

Sezonul 53 - Sunteţi gata?-calificare.jpg

Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

Quote Originally Posted by Rubenito View Post
    Dupa ce pierd 3-1 acasa ii dau 3-0 la el si merg mai departe) Amuzant)

Click image for larger version. 

Name:	calificare.jpg 
Views:	39 
Size:	96.7 KB 
ID:	23073
    Nu-ti mai hrani monitorul cu iarba )
    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

5-0 azi noapte în cupă, ne-am asigurat pentru runda următoare!

Newbie
    va rog foarte frumos sa imi dati lamurir cu privire la echipa mea manchester united , lvl16 , valoare 98,7 , deoarece de fiecare data atat in cupa cat si in LC sint selectat cu echipe de nivelul 18 sau 19 si mult mai puternice decat echipa mea ! ce se intampla ca in 18 sezoane , in doua sezoane nu am promovat , am fost selectat de fiecare data cu echipe f, puternice si nu reusesc nici macar sa trec de grupe . asa ceva este inadmisibil domnilor moderatori , cand alte echipe castiga cupe si LC ! iau bataie dela echipe mai slabe ca mine , dar niciodata nu am batut o echipa mai tare ca a mea ! care este satisfactia jocului , atata timp cat investesc bani si cumpar tokenuri si in loc de rezultate si satisfactii primesc din partea celui care se ocupa de serwer , umilinte si bataie de joc ! astazi am jucat in LC normal ca am luat bataie dela o echipa slabuta am dominat meciul , ratari peste ratari cu atacanti de 100, sant pe ultimul loc in LC , se pare ca istoria se repeta de fiecare data la fiecare sezon chiar daca investesc ! la ora 20 am avut meci in campionat am avut posesie 59 , plus 19 la suta bonus , eu am fost prezent si am avut 4 prieteni care m au urmarit , adversarul meu probabil ca era pe la picnik nu a fost prezent mare surpriza primesc penalty ratare , ama avut 7 cornere fara nici un rezultat, vreo 4 sau 5 lovituri libere f, periculoase , fara rezultat , suturi la poarta 19 ....si ce credeti am avut un om in plus din min. 48 cred , si imi da gol si plec invins ! din 5 etape scurse am castigat doar una , sant pe ultimul loc si in campionat ciuca batailor , parca as fi banat de catre cei dela topeleven altfel nu-mi pot explica astfel de rezultate penibile ! am echipa de locul 1-4 ca valoare si nu pot invinge mai nimic desi jucatorii mei au moral superb sant odihniti ! CE SE INTAMPLA DOMNILOR MODERATORI ? Imi pare rau ca nu stiu cum sa va trimit o poza cu echipa mea , sa vedeti si dumneavoastra ca ce spun este real si nu minciuni .....astept raspunsul dumneavoastra . va multumesc mult !

Am revenit pe locul 1 dupa ce in ultimile 5 etape am reusit sa pierd 3 meciuri la rand , am avut noroc cu jocul rezultatelor

1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

Rookie
    mno cum stati? sez e aproape gata

Foarte bine momentan, locul 1 in Campionat, suntem in finala cupei (probabil locul 2...) si astazi jucam returul din semifinalele CL, in tur am batut cu 2-1.

Rookie
    eu, in al 2-lea sezon de top eleven, castig campionatul, cat despre celalalte competitii sigur vom vedea rezultate mai bune sezonul urmator , oricum succes in CL precum si in cupa