Results 1 to 10 of 10

Thread: Sezonul 53 - Sunteţi gata?

  1. #1
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976

    Sezonul 53 - Sunteţi gata?



    Bine v-am găsit în sezonul 53 al jocului!

    Ce planuri aveţi pentru noul sezon şi care sunt obiectivele voastre principale?

    Baftă şi bine aţi venit în sezonul 53
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #2
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649
    Am revenit)
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

  3. #3
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649
    Dupa ce pierd 3-1 acasa ii dau 3-0 la el si merg mai departe) Amuzant)

    Sezonul 53 - Sunteţi gata?-calificare.jpg
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Rubenito View Post
    Dupa ce pierd 3-1 acasa ii dau 3-0 la el si merg mai departe) Amuzant)

    Click image for larger version. 

Name:	calificare.jpg 
Views:	39 
Size:	96.7 KB 
ID:	23073
    Nu-ti mai hrani monitorul cu iarba )
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #5
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    5-0 azi noapte în cupă, ne-am asigurat pentru runda următoare!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    2
    va rog foarte frumos sa imi dati lamurir cu privire la echipa mea manchester united , lvl16 , valoare 98,7 , deoarece de fiecare data atat in cupa cat si in LC sint selectat cu echipe de nivelul 18 sau 19 si mult mai puternice decat echipa mea ! ce se intampla ca in 18 sezoane , in doua sezoane nu am promovat , am fost selectat de fiecare data cu echipe f, puternice si nu reusesc nici macar sa trec de grupe . asa ceva este inadmisibil domnilor moderatori , cand alte echipe castiga cupe si LC ! iau bataie dela echipe mai slabe ca mine , dar niciodata nu am batut o echipa mai tare ca a mea ! care este satisfactia jocului , atata timp cat investesc bani si cumpar tokenuri si in loc de rezultate si satisfactii primesc din partea celui care se ocupa de serwer , umilinte si bataie de joc ! astazi am jucat in LC normal ca am luat bataie dela o echipa slabuta am dominat meciul , ratari peste ratari cu atacanti de 100, sant pe ultimul loc in LC , se pare ca istoria se repeta de fiecare data la fiecare sezon chiar daca investesc ! la ora 20 am avut meci in campionat am avut posesie 59 , plus 19 la suta bonus , eu am fost prezent si am avut 4 prieteni care m au urmarit , adversarul meu probabil ca era pe la picnik nu a fost prezent mare surpriza primesc penalty ratare , ama avut 7 cornere fara nici un rezultat, vreo 4 sau 5 lovituri libere f, periculoase , fara rezultat , suturi la poarta 19 ....si ce credeti am avut un om in plus din min. 48 cred , si imi da gol si plec invins ! din 5 etape scurse am castigat doar una , sant pe ultimul loc si in campionat ciuca batailor , parca as fi banat de catre cei dela topeleven altfel nu-mi pot explica astfel de rezultate penibile ! am echipa de locul 1-4 ca valoare si nu pot invinge mai nimic desi jucatorii mei au moral superb sant odihniti ! CE SE INTAMPLA DOMNILOR MODERATORI ? Imi pare rau ca nu stiu cum sa va trimit o poza cu echipa mea , sa vedeti si dumneavoastra ca ce spun este real si nu minciuni .....astept raspunsul dumneavoastra . va multumesc mult !

  7. #7
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649
    Am revenit pe locul 1 dupa ce in ultimile 5 etape am reusit sa pierd 3 meciuri la rand , am avut noroc cu jocul rezultatelor
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

  8. #8
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    mno cum stati? sez e aproape gata

  9. #9
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Foarte bine momentan, locul 1 in Campionat, suntem in finala cupei (probabil locul 2...) si astazi jucam returul din semifinalele CL, in tur am batut cu 2-1.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  10. #10
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    eu, in al 2-lea sezon de top eleven, castig campionatul, cat despre celalalte competitii sigur vom vedea rezultate mai bune sezonul urmator , oricum succes in CL precum si in cupa