Results 1 to 7 of 7

Thread: Nu mi-am primit tokenurile

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Posts
    5

    Nu mi-am primit tokenurile

    Salut, azi am dat pe oferta cu 30 de tokenuri, am bagat datele cardului (mastercard din Franta) si nu am primit tokenurile, dar am primit un e-mail ca din cont s-a extras suma de 3,67 euro. Va rog sa ma ajutati ! Multumesc !

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    De regula problemele acestea nu tin de noi, incearca sa-i contactezi pe cei care ti-au facut oferta, ei sunt responsabili.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Posts
    5
    Nu mi-a făcut nimeni nicio oferta. Eu am dat la ,, buy tokens" si am dat pe 30 tokens, dar nici pana acum nu le-am primit. Ce e de făcut ?

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by Alex Robert View Post
    Nu mi-a făcut nimeni nicio oferta. Eu am dat la ,, buy tokens" si am dat pe 30 tokens, dar nici pana acum nu le-am primit. Ce e de făcut ?
    Mentionez ca am intrat pe joc de e facebook si acolo am dat la ,,buy tokens", am ales 30 de tokens si am introdus datele cardului !

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by Alex Robert View Post
    Mentionez ca am intrat pe joc de e facebook si acolo am dat la ,,buy tokens", am ales 30 de tokens si am introdus datele cardului !
    Mai raspunde cineva aici ?

  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Alex Robert View Post
    Mai raspunde cineva aici ?
    Sunt mai multe persoane care au păţit aşa şi în toate cazurile pe care le cunosc a fost din cauza bancii, mergi la banca şi întreabă ce-i de făcut sau trimite o sesizare chiar şi în limba română la support@nordeus.eu din păcate nu te putem ajuta pe forum dar te putem îndruma mai departe.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Posts
    5
    Am trimis e-mail, iar acum aștept sa imi răspundă cineva. Când voi primi un răspuns o sa revin aici cu un post