Results 1 to 6 of 6

Thread: Serverul este in indonezia? Sunt foarte multi jucatori indonezieni!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1

    Serverul este in indonezia? Sunt foarte multi jucatori indonezieni!

    Serverul este in indonezia? Sunt foarte multi jucatori indonezieni!
    Atat jucatori cat si useri sunt foarte multi indonezieni

  2. #2
    Addicted Rubenito's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania
    Posts
    649
    Sunt multi si cu tokeni multi
    Extraterestrii - Level 25-Season 27
    19 Times League Winner - 4 Times League Runners Up-1 3rd place
    11 Champions League Winners - 4 Times CL 3rd Place
    1 CUP 2nd place, 1 CUP 3rd place

    My Team: http://forum.topeleven.com/team-show...nian-team.html
    Our club official facebook page: https://www.facebook.com/pages/Extra...19484014750358

    Junior Aliens in the 35 T League

    1 35T CUP TROPHY-
    1 League Trophy

    Top Eleven Romanian Forum Moderator

  3. #3
    Rookie Puski's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    RO
    Posts
    67
    Serverele sunt în Serbia.

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Probabil in Serbia, acolo este compania, dar desigur pot fi hostate in mai multe tari.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    4
    Sunt mult jocatori vietnamiti!

    Inviato dal mio ST18i con Tapatalk 2

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    2
    eu nu pot sa-mi dau seama dece sant selectat atat in cupa cat si in LC cu echipe foarte puternice ? Sant lvl 16 dar niciodata nu am reusit sa intru macar in semifinale, in 16 sezoane sa castigi doar de 6 ori campionatul iar in rest sa fi selectat intotdeauna cu echipe mai mari de nivel si mult mai puternice decat a mea mi se pare tare ciudat ! Se intampla o data de doua ori , dar cand lucrul se repeta de fiecare data inseamna ca ceva nu este in regula , chiar este o eroare ! unde este satisfactia de a juca acest joc atata timp cat investesti , si in loc de rezultate sa ai doar dezamagiri, si umilinte ? in 16 sezoane sa nu fiu lasat sa intru macar o data sa joc o semifinala in cupa sau in LC ....chiar nu-mi gasesc raspunsul la ce se intimpla cu echipa mea , avand in vedere ca majoritatea au castigat cupe ! in al doilea rand as dorii sa va spun ca niciodata nu am fost lasat sa castig impotriva vre unei echipe mai tari ca mine , dar cand am jucat impotriva altor echipe mai slabe am fost efectiv scos din joc , fara sa marchez .....incredibil ce mi se poate intimpla , parca totul este facut impotriva formatiei mele ! iar acum atacantii mei nu sant lasati efectiv sa marcheze {atacanti de 101 } astazi amavut un meci in LC impotriva unei echipe mediocre slabe , efectiv ma batut cu 2-0 , sant pe ultimul loc in grupa in LC fara nici un punct in 3 meciuri ....la ora 20 am avut meci in campionat 59 posesie, un om in plus , un penalty ratat 6 cornere si am fost invins cu 1-0 ...si sant pe ultimul loc si in campionat doar cu 4 puncte in 5 meciuri ...este dea dreptul penibila situatia , daca aveam echipa slaba nu spuneam nimic, dar am echipa de locul 1-4 ....ce se intampla domnilor , sint programat ca sezonul acesta sa nu promovez ?