Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
Like Tree2Likes

Thread: Renuntati la acestjoc facut special pentru indonezieni! Este pierdere de timp !

  1. #11
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Eu in liga campionilor in tur am batut 10-0 si retur am pierdut 2-1 impotriva unei echipe romane de 10. Eu am probleme in general cu echipele mici, nu stiu de unde obsesia cum ca indonezienii sunt avantajati. am mai jucat acum cativa ani pana la nivelul 7 si niciodata nu am avut probleme doar cu indonezienii. Cand imi mergea bine, bateam si indonezieni si toate natiile cand nu, o luam pe "cocoasa". E doar un joc, nu trebuie sa urlii din taste pentru asta.

  2. #12
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Kalyn Kr View Post
    Este un joc ordinar!!!!!!! Am cheltuit o gramada de tokeni pe jucatori de 5 stele am jucatori pentru a forma doua echipe.In campionat 10 echipe din indonezia restul alte nationalitati. Cum va explicati ca pana mai ieri eram pe primul loc si azi am inceput sa pierd meci dupa meci ciudat tot in fata indonezienilor cu echipe sub jumatate din valoarea echipei mele si nu asa la 1-0,2-0,de la 4-0,5-0 in sus.
    EXEMPLU :in liga campionilor am fost pana azi pe primul loc in faza grupelor culmea 1 echipa romania 3 echipe indonezia am castigat aproape toate meciurile am facut un singur egal mai aveam azi un singur meci. cel de pe locul doi a urcat pe primul loc cu un meci mai mult ca mine chiar daca eu pierdeam meciul cu un scor de 2-0,3-0 tot ma calificam mai departe CULMEA AMPIERDUT MECIUL CU 6-0 IN FATA UNEI ECHIPE LA JUMATATE DIN VALOAREA ECHIPEI MELE. Intradevar este un joc IN FOTBAL nu castigi tot timpul dar nu asa asta nu este joc este un JEG. Ai echipa de 5 STELE SI TE BAT LA RAD CEI DIN COADA CLASAMENTULUI. HAI SA FIM SERIOSI.
    Tu crezi ca si in viata reala,echipa favorita si cotata mai buna,invnge mereu ? Fiecare echipa are anumite caderi,cand parca nu joaca nimic,asa este si in joc ,simuleaza si aceasta idee.

  3. #13
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Fiecare e liber sa zica ce vrea, nu ne deranjeaza atata timp cat reusiti sa pastrati un limbaj decent. Asta-i singura noastra rugaminte.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #14
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Si eu am batut o echipa indoneziana, am scoso din cupa in saisprezecimi.

  5. #15
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Deci eu unu pot sa va zic ca am zile cand iau jucator de 5 stele cu 1 token maxim 2, cat despre indonezi ii bat pe oriunde ii prind asa ca conteaza de echipa ta cat de buna e, degeaba ai toti jucatorii de 6-7 stele daca ei ia numai note sub 6-5 eu sezonu trecut am batut un donator cu jucatori de 8 stele S.L. Infernum are numele la echipa daca ati dat de el

  6. #16
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Kalyn Kr View Post
    Este un joc ordinar!!!!!!! Am cheltuit o gramada de tokeni pe jucatori de 5 stele am jucatori pentru a forma doua echipe.In campionat 10 echipe din indonezia restul alte nationalitati. Cum va explicati ca pana mai ieri eram pe primul loc si azi am inceput sa pierd meci dupa meci ciudat tot in fata indonezienilor cu echipe sub jumatate din valoarea echipei mele si nu asa la 1-0,2-0,de la 4-0,5-0 in sus.
    EXEMPLU :in liga campionilor am fost pana azi pe primul loc in faza grupelor culmea 1 echipa romania 3 echipe indonezia am castigat aproape toate meciurile am facut un singur egal mai aveam azi un singur meci. cel de pe locul doi a urcat pe primul loc cu un meci mai mult ca mine chiar daca eu pierdeam meciul cu un scor de 2-0,3-0 tot ma calificam mai departe CULMEA AMPIERDUT MECIUL CU 6-0 IN FATA UNEI ECHIPE LA JUMATATE DIN VALOAREA ECHIPEI MELE. Intradevar este un joc IN FOTBAL nu castigi tot timpul dar nu asa asta nu este joc este un JEG. Ai echipa de 5 STELE SI TE BAT LA RAD CEI DIN COADA CLASAMENTULUI. HAI SA FIM SERIOSI.
    Eu nu te inteleg,de ce bagi bani ?
    Este un simplu joc,joaca-l din placere,nu doar pentru victorie,ca doar nu-ti da bani ))
    Si daca iei bataie de la o echipa mai slaba,asta se poate intampla oricui,nu este nimeni imbatabila,la fel cum este si in realitate !
    Si faza ca ai luat bataie cu 6-0.SI eu am patit acelasi lucru,am batut cu 3-0 si in retur mi-a dat 4-0 ,si nu ma-m plans !))

  7. #17
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171
    Nu am intampinat probleme de genul, so oricum nu am vazut niciun indonezian pana acum pe serverul meu.

  8. #18
    Newbie Usturoi Valentin's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Dr Tr Severin
    Posts
    28
    Am batut toti indonezienii iesiti in cale,nu am niciun jucator din vreo tara de care sa ma tem,sigur se intampla sa mai pierd la echipe mai slabe,si cel mai mult mi s-a intamplat in cupa ...acolo am pierdut 3 finale din 4... dar nu ma plang ca jocul ar favoriza alti jucatori in functie de natie.
    Trup si suflet pentru culori!

    Level-37
    Campionate castigate-26
    Champions League castigate-15 din 23 finale
    Cupe castigate -3 din 6 finale

  9. #19
    Apprentice Akaelite Ionutz's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    258
    Acum ceva timp am observat ca jucatorii din "ASIA" baga bani la greu, nu stiu cum se intampla ca mereu cand intru pe android sau pe pc pic in server numai cu asiatici, la transferuri cand vad un jucator de +30 ani intra in runda 1 4-5 jucatori pe cand la 18 ani sau cu abilitate speciala depasesc runda 17. Nu zic ca ei sunt avantajati dar probleme este ca ei prin jucatorii cei m-ai buni.Asta e nu ma plang, dar problema este dubioasa :|

  10. #20
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    Bucharest, Romania, Romania
    Posts
    92
    dovezi ?

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast