Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
Like Tree1Likes

Thread: cateva pareri,sfaturi VA ROGG

  1. #1
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171

    cateva pareri,sfaturi VA ROGG

    Incepe un nou sezon si as vrea sa imi gasesc o formatie cat de cat echilibrata cu care sa joc.Daca ati putea sa-mi spuneti si mie ce sfaturi de antrenor as putea folosii la cele 3 formatii de mai jos.

    4-1-3-2 (dl dc dc dc,dmc,mc mc mc, st st)
    Mentalitate echipei:
    Stil de joc:
    Stil de pase:
    Deposedari:
    Marcaj:
    Presing:
    Contra-atac sau off side.

    4-3-1-2 ( dl dc dc dr, mc mc mc,amc,st st)
    Mentalitate echipei:
    Stil de joc:
    Stil de pase:
    Deposedari:
    Marcaj:
    Presing:
    Contra-atac sau off side.

    4-3-3 (dl dc dc dr,mc mc mc,st st st)
    Mentalitate echipei:
    Stil de joc:
    Stil de pase:
    Deposedari:
    Marcaj:
    Presing:
    Contra-atac sau off side.

    Astept sfaturi pareri idei. Va multumesc!
    Last edited by Alecs Spd; 07-26-2014 at 06:21 PM.

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    9
    Parerea mea este ca trebuie sa iti formezi echipa in functie de posturile pe care le ocupa cei mai buni jucatori. Eu joc cu 4-1-2-1-2,iar celelalte le am fixate inca de cand joc:
    Mentalitate echipei: Ofensiva
    Stil de joc: Mixt
    Stil de presing: Pe tot terenul
    Stil de deposedare: Normala
    Stil de pase: Mixte
    Marcaj: Om la om
    Contra-atac si off side.
    Alexei 12 likes this.

  3. #3
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171
    Crowley Smith iti multumesc pentru sfat,asta si fac joc cu cei mai buni jucatori,doar ca nubstiu ce sfaturi de antrenor sa folosesc

  4. #4
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Incearca cateva tactici in amicale !! Asa vei vedea cum se descurca formatia si asa o vei alege pe cea mai buna !!

  5. #5
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Alex daca-mi pui o poza cu echipa ta si imi spui ce calitate eu, ti-as putea spune cum as juca eu in locul tau.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #6
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Alex daca-mi pui o poza cu echipa ta si imi spui ce calitate eu, ti-as putea spune cum as juca eu in locul tau.
    Asta e echipa mea. Joc 4-3-1-2 pentru ca asta mi se pare mai echilibrata si zoc binisor cu ea. As vrea sa joc mult mai bine si sa marchez multe goluri.

  7. #7
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171
    Nu pot pune poze. Sint pe tableta,nu am niciun calculator la indemana imi poti spune cum adaug poze?

  8. #8
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Alecs Spd View Post
    Nu pot pune poze. Sint pe tableta,nu am niciun calculator la indemana imi poti spune cum adaug poze?
    Nu ştiu ce tabletă foloseşti, ce sistem ai Android, iOS sau altul. Pentru a adăuga o poza, faci o poză ecranului şi poţi să foloseşti butonul "insert image" pentru a adăuga o poză.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #9
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171
    Am reusit . astept cateva idei
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails cateva pareri,sfaturi VA ROGG-screenshot_2014-07-28-17-12-19.jpg   cateva pareri,sfaturi VA ROGG-screenshot_2014-07-28-17-12-11.jpg   cateva pareri,sfaturi VA ROGG-screenshot_2014-07-28-17-12-28.jpg   cateva pareri,sfaturi VA ROGG-screenshot_2014-07-28-17-12-40.jpg  

  10. #10
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171
    Asta e echipa mea,formatie si sfaturile de antrenor. Asa mi se pare mie ca joc bine si e o echipa cat de cat echilibrata. Astept sfaturile tale sunt binevenite

Page 1 of 3 123 LastLast