Page 13 of 25 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 121 to 130 of 244
Like Tree112Likes

Thread: CONCURS - Utilizatorul lunii

  1. #121
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by Akaelite Ionutz View Post
    Depinde, poate ai uitat de el.
    Băi el a fost pe forum zilele astea... Poate nu se mai ține concursul, mergem mai departe

  2. #122
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Cel mai bine aveti rabdare, au mai fost dati cand a anuntat mai tarziu..

    Trimis de pe al meu C6603 folosind Tapatalk

  3. #123
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    okay.

  4. #124
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Va rugam ca pe viitor sa nu mai postati doar de dragul de a posta in acest topic. Motivul pentru care am amanat cu cateva zile a fost deoarece nu am gasit persoana necesara si demna de utilizatorul lunii. Daca doriti sa castigati acest premiu, nu trebuie sa fiti activi toata ziua si sa postati de 50 de ori. Trebuie sa dovediti ca aduceti ceva constructiv la acest forum, acesta este criterul principal.

    Din pacate am decis ca luna aceasta sa nu oferim acest premiu, jetoanele care am dorit sa le folosim la acest concurs o sa le folosim in alt scop si anume la urmatorul topic "Tricouri si emblema gratuite".

    Multa bafta!



    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations

  5. #125
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by ModeratorRomania View Post
    Va rugam ca pe viitor sa nu mai postati doar de dragul de a posta in acest topic. Motivul pentru care am amanat cu cateva zile a fost deoarece nu am gasit persoana necesara si demna de utilizatorul lunii. Daca doriti sa castigati acest premiu, nu trebuie sa fiti activi toata ziua si sa postati de 50 de ori. Trebuie sa dovediti ca aduceti ceva constructiv la acest forum, acesta este criterul principal.

    Din pacate am decis ca luna aceasta sa nu oferim acest premiu, jetoanele care am dorit sa le folosim la acest concurs o sa le folosim in alt scop si anume la urmatorul topic "Tricouri si emblema gratuite".

    Multa bafta!
    frumos... foarte frumos! deci eu nu am făcut nimic luna asta decât să spamez, după ce zici tu aici... Nu am ajutat pe nimeni, lunile trecute ați dat pentru mai puțin iteme.., eu intru zi de zi și-s activ, iar tu ai decis că nu merită nimeni.. Aș continua dar după o să înjur și sigur nu o să vă placă

  6. #126
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    1)Luna trecuta trebuia sa castig eu,fara suparare...conditia sa nu se repete greselaa...Luna trecuta datorita faptului ca nu am scris in utilizatorul lunii nu am fost alea castigator...Am peste 700 comm,zic eu utile..si nu am castigat nimic
    2)Arrow a fost logat in fiecare zi,a rasp la orice...Si nu castiga nimic?
    3)Nu cred ca criteriul mentionat de tine este corect
    4)Dati articole gratis unora care au in medie 100 posturi,si nu dati un amarat de articol unuia care este activ?!?
    Daca nu este demn,sunt eu demn in locul lui..Asa ca dati-i lui din partea mea...

  7. #127
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    45
    Tot respectul meu Superdunk!!!!!

  8. #128
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by ModeratorRomania View Post
    Va rugam ca pe viitor sa nu mai postati doar de dragul de a posta in acest topic. Motivul pentru care am amanat cu cateva zile a fost deoarece nu am gasit persoana necesara si demna de utilizatorul lunii. Daca doriti sa castigati acest premiu, nu trebuie sa fiti activi toata ziua si sa postati de 50 de ori. Trebuie sa dovediti ca aduceti ceva constructiv la acest forum, acesta este criterul principal.

    Din pacate am decis ca luna aceasta sa nu oferim acest premiu, jetoanele care am dorit sa le folosim la acest concurs o sa le folosim in alt scop si anume la urmatorul topic "Tricouri si emblema gratuite".

    Multa bafta!
    Vrei sa imi spui tu mie ca ARROW Nu a fost activ pe forum si nu a ajutat lumea care a intrebat ,asta e vrajeala ieftina 555 de postu-ri doar in luna noiembrie "NU A FOST ACTIV DELOC " Mai bine ati schimbat criiterile de castigare ca vad ca nu se ia in calcul ce ati postat.

    Daca ma uit bine are triplu fata de tine post-uri pe forum,deci "nu mai spun nimic " cica vreti cati mai multi pe forum ,dar asa nu cred ca va veni lumea .

  9. #129
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    Am scris de pe facebook lui fratemiu .deci respunsu meu e sus .

  10. #130
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by Budau Bogdan View Post
    Vrei sa imi spui tu mie ca ARROW Nu a fost activ pe forum si nu a ajutat lumea care a intrebat ,asta e vrajeala ieftina 555 de postu-ri doar in luna noiembrie "NU A FOST ACTIV DELOC " Mai bine ati schimbat criiterile de castigare ca vad ca nu se ia in calcul ce ati postat.

    Daca ma uit bine are triplu fata de tine post-uri pe forum,deci "nu mai spun nimic " cica vreti cati mai multi pe forum ,dar asa nu cred ca va veni lumea .
    mulțumesc!

Page 13 of 25 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast