Page 15 of 25 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 141 to 150 of 244
Like Tree112Likes

Thread: CONCURS - Utilizatorul lunii

  1. #141
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    În primul rând vă mulţumim pentru părerile pro sau contra, toate-s importante pentru noi dar concursul are o regulă de aur "Premiul o să fie acordat de PricopGeorgeCătălin (eu) şi ModeratorRomânia iar câştigătorul o să fie ales de Moderatorii Români ai forumului.", încercăm să fim cât se poate de transparenţi cu voi, noi moderatorii români alegem câştigătorul, nu userul X sau Y.

    Referitor la luna aceasta şi de ce nu a câştigat nimeni. Din păcate cum a spus şi ModeratorRomânia, nu s-a ridicat nimeni la aşteptările noastre şi de acea am luat această decizie, oarecum şi o "palmă" pentru ce-i care doresc acest titlu sau premiu (după caz). Dorim să vă atragem atenţia că nu recompensăm doar activitate, recompensăm persoanele care ajută constructiv şi pozitiv la dezvoltarea forumului.

    Luna aceasta datorită concursurilor pe care le organizăm sau le-am organizat, am avut multă "bătaie de cap" foarte multe persoane noi (bine aţi venit!), care au postat în număr mare dar şi inutil (după caz). Suntem conştienţi că multe persoane au venit sau postează doar pentru premiile pe care le oferim (din păcate).

    Pe viitor cine doreşte să câştige acest premiu, câteva sfaturi: creaţi tutoriale, organizaţi concursuri, deschideţi topicuri utile legate de Top Eleven, etc.

    Din păcate şi noi avem limitele noastre. Toate concursurile sunt organizate din dorinţă proprie şi fără nici-o obligaţie faţă de nimeni.

    Jetoanele care am dorit să le oferim în această lună (o emblemă oficială) au fost deja folosite şi am cumpărat 15 tricouri din magazinul clubului pe care o să le donăm pe viitor.

    De precizat că suntem singurul forum local care organizează concursuri iar forumul sârbesc şi cel tailandez sunt mult mai active decât cel românesc aşa că preţuiţi ce aveţi deoarece ei nu au această posibilitate sau şansă să câştige articole importante pe gratis. Dacă aţi venit doar pentru premii atunci aşteptaţi să dea norocul pentru voi.

    Mulţumesc de înţelegere!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #142
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    În primul rând vă mulţumim pentru părerile pro sau contra, toate-s importante pentru noi dar concursul are o regulă de aur "Premiul o să fie acordat de PricopGeorgeCătălin (eu) şi ModeratorRomânia iar câştigătorul o să fie ales de Moderatorii Români ai forumului.", încercăm să fim cât se poate de transparenţi cu voi, noi moderatorii români alegem câştigătorul, nu userul X sau Y.

    Referitor la luna aceasta şi de ce nu a câştigat nimeni. Din păcate cum a spus şi ModeratorRomânia, nu s-a ridicat nimeni la aşteptările noastre şi de acea am luat această decizie, oarecum şi o "palmă" pentru ce-i care doresc acest titlu sau premiu (după caz). Dorim să vă atragem atenţia că nu recompensăm doar activitate, recompensăm persoanele care ajută constructiv şi pozitiv la dezvoltarea forumului.

    Luna aceasta datorită concursurilor pe care le organizăm sau le-am organizat, am avut multă "bătaie de cap" foarte multe persoane noi (bine aţi venit!), care au postat în număr mare dar şi inutil (după caz). Suntem conştienţi că multe persoane au venit sau postează doar pentru premiile pe care le oferim (din păcate).

    Pe viitor cine doreşte să câştige acest premiu, câteva sfaturi: creaţi tutoriale, organizaţi concursuri, deschideţi topicuri utile legate de Top Eleven, etc.

    Din păcate şi noi avem limitele noastre. Toate concursurile sunt organizate din dorinţă proprie şi fără nici-o obligaţie faţă de nimeni.

    Jetoanele care am dorit să le oferim în această lună (o emblemă oficială) au fost deja folosite şi am cumpărat 15 tricouri din magazinul clubului pe care o să le donăm pe viitor.

    De precizat că suntem singurul forum local care organizează concursuri iar forumul sârbesc şi cel tailandez sunt mult mai active decât cel românesc aşa că preţuiţi ce aveţi deoarece ei nu au această posibilitate sau şansă să câştige articole importante pe gratis. Dacă aţi venit doar pentru premii atunci aşteptaţi să dea norocul pentru voi.

    Mulţumesc de înţelegere!
    Ce sa le facem(sarbilor,englezilor,tailandezilor)daca sunt zgarciti...))))))))))....Aia au depozite cu zeci de articole,si se zgarcesc sa ofere cateva...Rusine...
    Si apropo de ce a fost creat forumul turc???Ca cam flutura vantul pe acolo...

  3. #143
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Ce sa le facem(sarbilor,englezilor,tailandezilor)daca sunt zgarciti...))))))))))....Aia au depozite cu zeci de articole,si se zgarcesc sa ofere cateva...Rusine...
    Si apropo de ce a fost creat forumul turc???Ca cam flutura vantul pe acolo...
    Si apropo de ce a fost creat forumul turc???Ca cam flutura vantul pe acolo..., aşa s-a spus şi despre forumul nostru acum câteva luni, până am venit cu un plan să-l pun în mişcare.

    Dupa prima jumătate din an de la lansare, forumul românesc a fost de departe cel mai slab. Cât despre ei, nu ştiu dacă sunt zgarciţi sau nu, nu cred că cei din Thailanda sau Serbia o duc mai bine ca noi 'financiar' să-şi permită luxul de a oferi tricouri sau embleme oficiale.

    Oricum, nu-i treaba noastră ce fac ei acolo, noi trebuie să ne vedem de forumul nostru.

    PS: Vă rog să nu comentaţi acest post, dacă doriţi să o faceţi, deschideţi un topic nou pe această temă în acest forum: În afara subiectului
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #144
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    Organizam concursuri ,cu ce ? cu carbuni daca nu avem token.

  5. #145
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Budau Ciprian View Post
    Organizam concursuri ,cu ce ? cu carbuni daca nu avem token.
    Sunt persoane care au organizat concursuri si inca o mai fac, deci se poate, dar oricum era asa ca fapt divers, puteti scrie tutoriale, ajuta diferite persoane, etc.
    Last edited by PricopGeorgeCătălin; 12-06-2014 at 10:30 AM.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #146
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    pe luna decembrie care-i câștigătorul?

  7. #147
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Castigatorul lunii decembrie este Zaharia Cristian, felicitari si bafta!

    Premiul este o emblema premium.



    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations

  8. #148
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Am şters ultimele posturi deoarece nu îşi au rostul.

    Referitor la premiul (cadou) oferit, o emblemă premium, nu oficială pe care Cristian a decis să o ofere cadou la un alt concurs.
    Pentru a răspunde la anumite persoane: Vă rog să luaţi aminte, că nu ne interesează absolut deloc ce premii oferiţi voi, dacă oferiţi un articol oficial nu vă face utilizatorul lunii.

    Cristian chiar a câştigat pe merit deoarece a fost activ toată luna, a organizat mai multe concursuri încă de la începutul lunii, etc.
    Last edited by PricopGeorgeCătălin; 01-03-2015 at 12:26 PM.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #149
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    In ultima vreme foarte multe persoane si-au dorit sa fie utilizatorul lunii doar datorita premiului care de regula a fost un articol oficial. Ne-am decis sa nu mai acord nici-un premiu, dar topicul ramane si la sf. de luna o sa anuntam utilizatorul lunii.


    1. Nu mai vorbiti in numele altor persoane deoarece nu le cunoasteti si vorbiti in lipsa de cauza, cativa dintre voi ati vorbit despre Rubenito, voi nu-l stiti, e prieten cu mine, coleg de echipa. El s-a retras, nu a plecat.

    2. E valabil si pt. alte persoane, s-au retras din diferite motive.

    3. Forumul nu este un loc unde doar castigati cadouri.


    Pentru a va face pe plac o sa deschid un topic cu nemultumiri unde nu o sa va cenzuram si unde o sa puteti spune ce doriti insa nu pot sta cu mana-n san cum va certati.

    EDIT: Am deschis si topicul respectiv: http://forum.topeleven.com/sugestii/...5%A3umiri.html
    Last edited by PricopGeorgeCătălin; 01-11-2015 at 10:24 AM.
    Bogdan Astefanei likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  10. #150
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    In ultima vreme foarte multe persoane si-au dorit sa fie utilizatorul lunii doar datorita premiului care de regula a fost un articol oficial. Ne-am decis sa nu mai acord nici-un premiu, dar topicul ramane si la sf. de luna o sa anuntam utilizatorul lunii.


    1. Nu mai vorbiti in numele altor persoane deoarece nu le cunoasteti si vorbiti in lipsa de cauza, cativa dintre voi ati vorbit despre Rubenito, voi nu-l stiti, e prieten cu mine, coleg de echipa. El s-a retras, nu a plecat.

    2. E valabil si pt. alte persoane, s-au retras din diferite motive.

    3. Forumul nu este un loc unde doar castigati cadouri.


    Pentru a va face pe plac o sa deschid un topic cu nemultumiri unde nu o sa va cenzuram si unde o sa puteti spune ce doriti insa nu pot sta cu mana-n san cum va certati.

    EDIT: Am deschis si topicul respectiv: http://forum.topeleven.com/sugestii/...5%A3umiri.html
    Sa fim seriosi Catalin,aici toti vin pentru premii,nici unul nu vine pentru a ajuta forumul nostru !

Page 15 of 25 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast