Page 14 of 25 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast
Results 131 to 140 of 244
Like Tree112Likes

Thread: CONCURS - Utilizatorul lunii

  1. #131
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    Degeaba iti bati capu sa raspunzi la cei care au nevoie ,mai bine stati in banca voastra postati 1 comment si al revedere. Asa poate castiga cineva cu 10 posturi pe forum.

  2. #132
    Banned
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    203
    am citit si eu in ce consta concursu asta si am inteles ca cel care contribuie la dezvoltarea forumului primeste un premiu surpriza
    nu am vazut nimic de premiu pentru cel care posteaza cel mai mult
    dar nu stiu eu prea bine cum sta treaba pe aici ca is nou , asta ii doar o parere de a mea

  3. #133
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Si castigatorii concursului nu prea mai sunt prezenti pe forum...mai deloc...

  4. #134
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Pana la urma concursu este sponsorizat de ei asa ca ei fac regulile
    Din cate am inteles eu forumul roman ii singurul in care se organizeaza concursuri asa ca ar trebui sa fim multumiti cu ce avem , sa nu profitam de bunatatea lor
    Probabil alti useri de alte nationalitati ar vrea sa fie in locu nostru ...

  5. #135
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Si castigatorii concursului nu prea mai sunt prezenti pe forum...mai deloc...
    Inafara de Carbit restu is cat de cat activi

  6. #136
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Pana la urma concursu este sponsorizat de ei asa ca ei fac regulile
    Din cate am inteles eu forumul roman ii singurul in care se organizeaza concursuri asa ca ar trebui sa fim multumiti cu ce avem , sa nu profitam de bunatatea lor
    Probabil alti useri de alte nationalitati ar vrea sa fie in locu nostru ...
    Dar trebuiau sa zica...ba prostilor nu va mai zbateti sa castigati ca nu mai facem niciun concurs...
    Asta e realitatea...Si eu zic ca premiul se da cuiva activ zi de zi,nu unul care isi mai aminteste sa intre o data pe saptamana-luna-an etc...

  7. #137
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    In fiecare conflict fiecare are dreptatea lui ... dar nu trebuie sa ne " suparam " pe ei acum

  8. #138
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by Ionut Gheorghita View Post
    am citit si eu in ce consta concursu asta si am inteles ca cel care contribuie la dezvoltarea forumului primeste un premiu surpriza
    nu am vazut nimic de premiu pentru cel care posteaza cel mai mult
    dar nu stiu eu prea bine cum sta treaba pe aici ca is nou , asta ii doar o parere de a mea
    Și nu s-a contribuit cu nimic

  9. #139
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Vă respect decizia, deși am fost activ și alea alea, dar na, voi decideți, și cred că îl meritam , părerea mea.

  10. #140
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Si castigatorii concursului nu prea mai sunt prezenti pe forum...mai deloc...
    Faptul ca au fost sau nu prezenti dupaia e mai putin relevant, nu fortam pe nimeni sa fie activ, fiecare e liber sa faca ce doreste cu timpul lui. Noi multumim tuturor care ne-au ajutat si ne ajuta!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Page 14 of 25 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast