Page 22 of 25 FirstFirst ... 122021222324 ... LastLast
Results 211 to 220 of 244
Like Tree112Likes

Thread: CONCURS - Utilizatorul lunii

  1. #211
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Valentin Nicolae View Post
    Trebuie sa lasam link-ul de la facebook aici sau cum se procedeaza pentru a ridica premiul?

    *Si mda...am observat ca pe forum nu prea mai sunt multi manageri.Cei drept si eu incepusem activitatea pe forum acum 2 ani cred,dar apoi m-am lasat si am revenit acum cateva luni.Nu imi mai amintesc foarte multi din cei care postau in aceea perioada,dar erau Uzy,Stratila,Arows,Astefanei(cei mai importanti,in afara de moderatori).Acum s-a schimbat generatia,intr-un fel.Mai sunt decat vreo 10 manageri(eu,Florian,Pdranca,Madflo,Fllo,,Tauc,Tunn ing,Snake, plus cativa care sunt la inceput pe forum,fie care posteaza anumite chestii doar ca sa afle un raspuns).
    Eu unul incerc sa raspund la ce stiu in caz ca vad vreo intrebare despre tactici sau altceva(in afara de achizitionare de tokeni etc.),De obicei postez rezultatele mele la catogoria "Sezonul **-Sunteti gata!" sau mai imi dau cu parerea la anumite lucruri de pe acest thread sau de la "Vitrina echipei".
    Eu unul incurajez pe toti nou venitii sa posteze intrebari legate de orice.Ca tot am vorbit mai sus de trecut,as vrea sa va spun ca atunci se posta din 2 in 2 zile sau din 3 in 3 la Sub-forumul "Tactici si formatiuni" diverse intrebari.Acum si daca vezi o intrebare pe sezon este prea mult.
    De mine nu iti amintesti? Pai da fiti-ar capu' )
    Mi se pare lipsa de respect sincer.Eu eram acum un an,aproape doi al doilea roman la numar de comentarii.Si stiu si eu ca ceilalti au fost foarte ''importanti'',dar sa spui cei mai importanti si sa ma excluzi pe mine,e lipsa totala de respect,revizuieste-ti comentariul...
    Last edited by SuperDunk; 05-09-2016 at 04:39 PM.
    Valentin Nicolae likes this.

  2. #212
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    De mine nu iti amintesti? Pai da fiti-ar capu' )
    Mi se pare lipsa de respect sincer.Eu eram acum un an,aproape doi al doilea roman la numar de comentarii.Si stiu si eu ca ceilalti au fost foarte ''importanti'',dar sa spui cei mai importanti si sa ma excluzi pe mine,e lipsa totala de respect,revizuieste-ti comentariul...
    Ops,sorry !
    Am modificat.
    Asta e,mai uita omul,nimeni nu poate sa aiba memoria perfecta.Eu d-abia mi-am adus aminte de cei de sus.
    Oricum,din cate vad pe profilul tau,tu inca esti activ pe forum,dar ai intrat mai des pe celelalte decat pe cel romanesc.
    Imi pare rau inca o data pentru ca te-am uitat.
    SuperDunk likes this.

  3. #213
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Valentin Nicolae View Post
    Ops,sorry !
    Am modificat.
    Asta e,mai uita omul,nimeni nu poate sa aiba memoria perfecta.Eu d-abia mi-am adus aminte de cei de sus.
    Oricum,din cate vad pe profilul tau,tu inca esti activ pe forum,dar ai intrat mai des pe celelalte decat pe cel romanesc.
    Imi pare rau inca o data pentru ca te-am uitat.
    =)))) Bine asa
    Valentin Nicolae likes this.

  4. #214
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Salutare si va multumesc ca ati pus atatea intrebari dar sunt unele pe care vreau sa le lamuresc definitiv.

    Ce iti trebuie pentru a castiga "utilizatorul lunii"?
    - In primul rand iti trebuie activitate ca altfel nu se poate dar si asta conteaza cum o folosesti. Nu esti obligat sa organizezi 10 concursuri sau 100, nici macar unul dar atata timp cat un concurs este ceva util si benefic forumului, categoric este un plus.
    Cel mai important este sa stii sa-ti aloci timpul petrecut pe forum si sa-l folosesti intr-un mod cat mai benefic.

    Poate unii dintre voi nu sunt cei mai experimentati dar asta-i scopul forumului sa invatam unii de la altii si va rog insistent ori de cate ori aveti ocazia sa ne adresati o intrebare, de preferat intr-un topic nou pentru ca ne este si noua mult mai usor. Daca se intampla sa nu raspundem in 24 de ore, puteti sa ne trimiteti un mesaj privat si cu siguranta atunci o sa aveti un raspuns in cel mai scurt timp posibil. (foarte bine punctat Valentin)

    Sunt corecte concursurile?
    - DA SI NU! De ce zic NU? Pentru ca tot timpul o sa fie cineva care o sa zica ca NU sunt corecte deci atunci ce rost are sa-mi bat capul?
    Dar e bine de stiut ca toti cei care au castigat si-au primit premiile pe care le-am oferit si nu sunt putine, probabil de cand ma joc Top Eleven am organizat peste 100 de concursuri cu oficiale/premium. Am oferit zeci de seturi oficiale fara nici-o obligatie fata de nimeni.

    Nu postez dovezi pentru ca nu vreau. Sincer asta-i raspunsul. La primele concursuri organizate tot timpul am postat video-uri, etc dar credeti-ma ca nu e usor sa stai sa faci clip-uri, sa le urci pe net,etc. Au fost perioade cand am oferit si cate un premiu pe zi, poate chiar mai multe, chiar nu-s prost sa stau sa filmez tot rahatul.

    Cei care au castigat la concursurile mele pot confirma ca 99% din ei nu ma cunosc personal si nu am vorbit cu ei inainte de concursuri.

    Pur si simplu depinde de voi sa credeti corectitudinea acestor concursuri pentru ca eu nu ma simt obligat fata de nimeni sa vin cu vreo dovada atata timp cat sufleteste stiu ca doar am ajutat pe cineva.

    Probabil am cea mai mare colectie de articole dintre toti jucatorii de Top Eleven iar cei care castiga nu ma pot cumpara cu absolut nimic (bine un tricou Manchester United 2015-2016 si mai vorbim).

    Nu ofer la cerere, ofer pentru ca vreau eu si au fost cazuri in care am oferit din senin la anumiti utilizatorii sau jucatorii de Top Eleven anumite articole oficiale. Daca nu ma insel printre ei se numara si Snakkke.

    Pe scurt concursul Utilizatorul lunii este un stimulent si doar atata. Depinde de voi daca vreti sa castigati pentru premiu sau "faima".

    Probabil este ultima oara cand o sa mai scriu despre asta, pentru ca nu imi place sa ma repet si nu simt nevoia sa ma justific. Nu sunt arogant, pur si simplu asa sunt eu.



    Acum pentru cei doi castigatori, codurile castigatoare o sa le primiti prin PM in zilele urmatoare daca le vreti mai repede veniti si ma ajutati sa termin de sapat gradina si sa punem gazon iar dupa cateva luni daca vreti va bat si la fotbal.

    Inca un lucru, cei care sunt devotati acestui forum si chiar aduc un aport considerabil o sa fie rasplatiti de mine si fara sa fie nevoiti sa castige vreun anumit concurs.

    Daca am scris ceva gresit ma scuzati dar chiar sunt treaz de mai bine de 24 de ore si cele 9 doze de burn si-au cam pierdut efectul. NOAPTE BUNA!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #215
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Nu ofer la cerere, ofer pentru ca vreau eu si au fost cazuri in care am oferit din senin la anumiti utilizatorii sau jucatorii de Top Eleven anumite articole oficiale. Daca nu ma insel printre ei se numara si Snakkke.
    Confirm !
    florian slaniceanu likes this.

  6. #216
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    In weekend o sa anuntam si castigatorul, castigatorii din luna trecuta si premiul sau premiile, in functie de cum o sa decidem. Bafta si multumim celor care ne-au vizitat si in luna mai.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #217
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    24
    O idee interesanta de concurs ar fi sa facem un fel de "turneu" gen jucatorii pana la lvl 3 sa joace meciuri intre ei , 3-6lvl , 6-9 si tot asa ..
    Doar ca pentru a realiza asta iti trebuie mult timp liber sa organizezi si sa se gaseasca suficienti jucatori sa participe ..
    Jucatorii inscrisi la fiecare grupa de lvl se vor trage la sorti care cu care vor juca iar castigatorii de la fiecare grupa sa primeasca un mic premiu o emblema un tricou etc ...parerea mea e ca un astfel de concurs ne-ar mai trezii din monotonie si o competitie intre noi ar fi benefica .
    Este doar o idee daca sunt mai multe persoane care vor sa se implice intr-un asemenea proiect eu o sa ajut la organizare etc .

  8. #218
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Yuly Ioan View Post
    O idee interesanta de concurs ar fi sa facem un fel de "turneu" gen jucatorii pana la lvl 3 sa joace meciuri intre ei , 3-6lvl , 6-9 si tot asa ..
    Doar ca pentru a realiza asta iti trebuie mult timp liber sa organizezi si sa se gaseasca suficienti jucatori sa participe ..
    Jucatorii inscrisi la fiecare grupa de lvl se vor trage la sorti care cu care vor juca iar castigatorii de la fiecare grupa sa primeasca un mic premiu o emblema un tricou etc ...parerea mea e ca un astfel de concurs ne-ar mai trezii din monotonie si o competitie intre noi ar fi benefica .
    Este doar o idee daca sunt mai multe persoane care vor sa se implice intr-un asemenea proiect eu o sa ajut la organizare etc .
    Nu e rea idea ta doar ca eu nu am timpul necesar sa ma ocup de asemenea concursuri. Te rog daca ai sugestii, sa le postezi in categoria sugestii.

    Multumesc!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #219
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Castigatorul din luna mai este: florian slaniceanu | Scuze de intarziere dar timpul nu ne permite momentan sa facem mai multe. Premiul inca nu il stim, o sa te contactam zilele astea.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  10. #220
    Addicted
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    544
    thanks! danke! multumesc! ....

    PS nu ne grabeste nimeni

Page 22 of 25 FirstFirst ... 122021222324 ... LastLast