Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15

Thread: ajutor tactica

  1. #11
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Lasa logica si joaca mixt, e cel mai ok, daca joci doar pe o anumita parte, parti, centru risti sa ajungi foarte rau.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #12
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Daca atacantii tai rateaza foarte mult poate-i timpul sa-i schimbi, eu am schimbat atacant de 6 stele (foarte aproape de 7 cu ab. 1 la 1) cu un jucator de 5 stele + deoarece nu dadea randament.

    Trebuie sa urmaresti evolutia generala a jucatoriilor si daca ai jucatori care primesc constant 5,6 scapa de ei cat mai repede deoarece iti trag echipa in jos.

    Dar iti iar, nu-i mai antrena si nu-i mai obosi, daca au conditie slaba o sa-ti rateze foarte mult, asta ti-o zis din proprie experienta.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    21
    Multumesc Catalin de sfaturi. In ultimele meciuri am respectat treaba cu moralul si conditia fizica si a dat roade.

    Mi-am facut o alta echipa pt ca am gresit prea mult cu prima asa ca prima echipa va fi doar pt a testa chestii

  4. #14
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by never2far View Post
    Multumesc Catalin de sfaturi. In ultimele meciuri am respectat treaba cu moralul si conditia fizica si a dat roade.

    Mi-am facut o alta echipa pt ca am gresit prea mult cu prima asa ca prima echipa va fi doar pt a testa chestii
    Ma bucur pentru tine ca ai ascultat sfaturile,din greseli invatam cu toti,nimeni nu sa nascut invatat

  5. #15
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Sageti pe flancuri doar la DL si DR in rest nu te ajuta la nimic.

Page 2 of 2 FirstFirst 12