Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Tricou oficial

  1. #1
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783

    Tricou oficial

    Am si eu o intrebare am avut pe un cont 53 Token si am cumparat un tricou oficial al lui Atletico Madrid, ce pot face sa il pot trimite pe alt cont?

  2. #2
    Rookie Oporanu Florin Danut's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    91
    daca contul celalalt il ai in lista de prieteni...atunci il poti trimite cadou...dar sa fi atent sa nu il ai in folosinta...asa ca prima data trebuie sa folosesti alt echipament pt ca actualul sa ramana pe liber ca sa iti dea optiunea de trimitere ca un gift.
    Bafta!

  3. #3
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Il am in lista de prieteni, folosesc alt echipament, dar degeaba nu imi arata optiunea trimite...

  4. #4
    Rookie Oporanu Florin Danut's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    91
    ceva in genu' trebuie sa-ti arate:

    Tricou oficial-0c99ab9edaca1ef89c3362bbaf205d57%5B1%5D.jpg

  5. #5
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Stiu, doar ca nu arata, astept raspuns de la cineva care stie.

  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Trebuie sa cumperi jetoane pe contul respectiv de cel putin aceasi valoare cu articolul pe care doresti sa-l trimiti.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    69
    De cand e chestia cu cumparatul de tokeni ca sa poti trimite?

  8. #8
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Chestia asta cu cumparatul de tokeni e veche,cred ca e de la inceputul jocului.Daca Amnezzic vrea sa trimita tricoul de pe un cont pe altul trebuie sa achizitioneze tokeni de aceasi valoare cu a tricoului.De exemplu mai de mult am achizitionat tricoul lui AC MILAN,putand a-l trimite datorita achizitionarii mai multor tokeni pe parcurs.

  9. #9
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Am inteles, mersi.

  10. #10
    Apprentice
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    171
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Chestia asta cu cumparatul de tokeni e veche,cred ca e de la inceputul jocului.Daca Amnezzic vrea sa trimita tricoul de pe un cont pe altul trebuie sa achizitioneze tokeni de aceasi valoare cu a tricoului.De exemplu mai de mult am achizitionat tricoul lui AC MILAN,putand a-l trimite datorita achizitionarii mai multor tokeni pe parcurs.
    Nu am intalnit problema asta :| Am cumparat de pe un alt cont o emblema care costa 19 tokeni si am avut fix 19. Apoi am trimis-o pe alt cont fara nicio problmea si cu 0 tokeni ramasi.

Page 1 of 2 12 LastLast