Results 1 to 6 of 6
Like Tree2Likes
  • 2 Post By Zaharia Cristian

Thread: World Cup 2014 Respect

  1. #1
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783

    World Cup 2014 Respect

    Vreau sa mentionez ca acest filmulet l-am vazut la Pricop Catalin si am simtit nevoia sa vi-l arat si voua, mie unu mi-au dat lacrimile cand l-am vazut pe Muntari cum impartea bani, deci va dati seama ca si el a plecat de jos din saracie si stie ce inseamna sa ai 100 de dolari in plus in casa... Fara cuvinte RESPECT.
    P.S. Multumesc Catalin ca ai distribuit link-u asta.

    Last edited by PricopGeorgeCătălin; 08-17-2014 at 10:01 AM.

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    @Amnezic, ţi-am editat postul, am adăugat video-ul să fie vizibil direct fără redirect către youtube.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Aceşti oameni au puteri de neimaginat, un simplu gest de-al lor poate emoţiona o planetă întreagă.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Asa este, multumesc pentru editare.

  5. #5
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by AmNNNez1c View Post
    Vreau sa mentionez ca acest filmulet l-am vazut la Pricop Catalin si am simtit nevoia sa vi-l arat si voua, mie unu mi-au dat lacrimile cand l-am vazut pe Muntari cum impartea bani, deci va dati seama ca si el a plecat de jos din saracie si stie ce inseamna sa ai 100 de dolari in plus in casa... Fara cuvinte RESPECT.
    P.S. Multumesc Catalin ca ai distribuit link-u asta.

    Emotionant !

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    69
    Multi au plecat de jos, dar destui au uitat ca au plecat de acolo. Cei prezenti in acest filmulet chiar merita respectul nostru.
    Si Ronaldo nu e chiar atat de arogant cum cred unii, s-a vazut foarte clar si in acest video.