Page 16 of 25 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast
Results 151 to 160 of 243
Like Tree48Likes

Thread: Sezonul 57 - Sunteţi gata?

  1. #151
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Victorie in campionat astazi,cu scorul de 3-0 !

  2. #152
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Victorie fara probleme in campionat cu 5-0. E posibil sa termin campionatul fara infragere sau egal, sau cel putin asta incerc.

  3. #153
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by لاشسهمث ئهةلاقع View Post
    Victorie fara probleme in campionat cu 5-0. E posibil sa termin campionatul fara infragere sau egal, sau cel putin asta incerc.
    Felicitari Cel mai bine am terminat campionatul cu un singur egal , nu am reusit sa am niciodata 26 victorii

  4. #154
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Felicitari Cel mai bine am terminat campionatul cu un singur egal , nu am reusit sa am niciodata 26 victorii
    Merci! Si egal daca fac v-a fi bine, atata timp cat nu pierd fiindca vreau realizarea "neinvins". Sezonul trecut n-am putut intra ultimele 2 meciuri iar in penultimul s-au accidentat 2 jucatori iar in ultimul am pierdut 2-0 impotriva unei echipe slabe fiindca eu am avut atacanti in aparare, am pierdut si primul loc la 1 punct diferenta..

  5. #155
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Stiu cum e sa pierzi campionatu la 1 punct , am pierdut 3 campionate la rand in felu asta , 2 la un punct si unu la 2 puncte diferenta de lider ... primu din ele pierdut la un punct ma dus pe locu 3 chiar , castigatorul sa decis prin golaveraj ...

  6. #156
    Rookie Oporanu Florin Danut's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    91
    cea mai categorica infrangere a mea din ultimele 5 sezoane, jucand cu ocupanta locului 6, eu fiind pe 1 la 6 puncte de locul 2...acum ramanand la 3. asa ca baieti, mai trebuie sa iei si bataie din cand in cand...nu poti castiga mereu.

    Sezonul 57 - Sunteţi gata?-16d823a2c787146d36129fb389bae776%5B1%5D.jpg

    Sezonul 57 - Sunteţi gata?-76c7db06a81686d5caabff498d743b9c%5B1%5D.jpg

  7. #157
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Am revenit.. deci sa va aratam si situatia noastra in liga, campionat si cupa!

    In Cl ne merge foarte bine, 3 favoriti au fost deja eliminati, drumul pana-n finala e foarte accesibil!


    Speram la o victorie mare in tur!


    Poza este de ieri, astazi am mai adaugat o victorie, 1-0!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  8. #158
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Foarte frumos PricopGeorgeCătălin , ce zici faci tripla si sezonu asta ?

  9. #159
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Victorie cu 2-0 in campionat, un scor slab pot spune fiindca oponentul juca cu 1 fundas. Inanintea meciuliu am vindecat ml-ul si cand intru sa vad ce am facut la meci, dragul meu ml s-a accidentat din nou, pentru 6 zile de data asta.. La ora 4 am meci in CL sper la un rezultat bun.

  10. #160
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by لاشسهمث ئهةلاقع View Post
    Victorie cu 2-0 in campionat, un scor slab pot spune fiindca oponentul juca cu 1 fundas. Inanintea meciuliu am vindecat ml-ul si cand intru sa vad ce am facut la meci, dragul meu ml s-a accidentat din nou, pentru 6 zile de data asta.. La ora 4 am meci in CL sper la un rezultat bun.
    Pacat de ML-ul tau,dar bine ca ai obtinut o victorie.
    Acum bafta in CL ,te astept cu o victorie !

Page 16 of 25 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast