Page 18 of 25 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast
Results 171 to 180 of 243
Like Tree48Likes

Thread: Sezonul 57 - Sunteţi gata?

  1. #171
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Victorie azi cu 3-0 in campionat care ne aduce 7 pct diferenta de locul 2

  2. #172
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Victorie in campionat cu 3-0. DMC-ul meu chiar e inutil, note nu ia peste 7 si faulteaza in ultimul hal, 2 cartonase galbene in 5 minunte. Cand isi revine ml-ul voi juca 4-4-2.
    Bogdan Astefanei likes this.

  3. #173
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by لاشسهمث ئهةلاقع View Post
    Victorie in campionat cu 3-0. DMC-ul meu chiar e inutil, note nu ia peste 7 si faulteaza in ultimul hal, 2 cartonase galbene in 5 minunte. Cand isi revine ml-ul voi juca 4-4-2.
    Felicitari pentru victorie !

  4. #174
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Infrangere in CL cu 2-1. Am jucat cu 1 om in minus din minuntul 20, nu se putea sa nu imi mai rupa cineva vreun jucator si nici la meci nu am putut intra .. O zi nasoala cu multi nervi si speram sa ma mai calmeze meciul daca prietena nu a fost in stare ) .. in retur iar nu voi fi on insa voi pune atac puternic fie ce o fi ..

  5. #175
    Rookie Alin Potec's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Timisoara
    Posts
    77
    Victorie in campionat 2-0. Acum ma aflu pe primul loc la 13 puncte distanta fata de locul 2 si linistit pot spune ca primul loc, sezonul acesta e al meu.

    O infrangere in CL cu 1-0. Sper ca in retur sa ii dau 2 goluri sa ajung in finala, desii e un pic mai bu ca mine;

    Eliminat din cupa :|

  6. #176
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Alin Potec View Post
    Victorie in campionat 2-0. Acum ma aflu pe primul loc la 13 puncte distanta fata de locul 2 si linistit pot spune ca primul loc, sezonul acesta e al meu.

    O infrangere in CL cu 1-0. Sper ca in retur sa ii dau 2 goluri sa ajung in finala, desii e un pic mai bu ca mine;

    Eliminat din cupa :|
    Atata timp cat este si retur va fi o sansa !

  7. #177
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Egal incredibil facut de lider cu locu 9 , in sfarsit am sansa sa fiu pe locu 1 la un punct distanta daca voi castiga azi la 20:14 cu locu 10

  8. #178
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Egal incredibil facut de lider cu locu 9 , in sfarsit am sansa sa fiu pe locu 1 la un punct distanta daca voi castiga azi la 20:14 cu locu 10
    Succes!

    Victorie cu 3-0 in campionat, sunt la 11 puncte de locul 2, n-are cine sa ma mai opreasca. Maine am meci la ora 10 in CL, dintre toate meciurile in cupa/cl, exact asta s-a nimerit sa fie devreme cand nu voi putea intra.. Echipa respectiva e mai slaba ca mine dar n-am idee de tactica, jucatori prea multi accidentati. Voi juca un 5-1(dmc)-2(mc-mr)-2 offensiv. Se pare ca ocupanta locului 1 din grupa mea a ajuns deja in finala dupa 4-0 acasa in semifinala.

  9. #179
    Rookie Oporanu Florin Danut's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    91
    am pierdut impotriva locului 3 si am ramas cu 3 puncte avans fata de locul 2 cand mai sunt 4 meciuri de jucat...sa vezi dracie cum pierd eu campionatul....dar straniu, 4 jucatori mi-au luat nota 5, care in ultimele meciuri au avut numai 7-8. In cl am piedut partida tur cu 4-2 cu o echipa multa mai slaba...sa fie oare ca mi-am schimbat ip-ul odata cu schimbarea domiciliului?...nu imi pot da seama ce se intampla tinand cont ca pana acum cateva zile totul mergea perfect.

  10. #180
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Azi am luat bataie cu 1-0 in deplasare,gol primit din penalty !

Page 18 of 25 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast