Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 32 of 32
Like Tree2Likes

Thread: CONCURS - Tricou oficial #3

  1. #31
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Multumesc pentru felicitari,dar mi se pare o chestie ciudata ca nu ma contactat moderatorul,sa-mi dea tricoul...A zis zilele urmatoare,dar 2 zile e ceva cam mult nu credeti?Daca nu vrea sa-l dea,trebuia sa-mi spuna,am asteptat ca un prost...
    Am specificat foarte clar, concursul este organizat de mine si ModeratorRomania, noi facem regulile, daca dureaza o saptamana, o saptamana o sa dureze, in functie de timpul pe care-l avem.

    Un lucru e sigur, o sa-ti primesti tricoul, ai rabdare.

    "zilele urmatoare" 2 e doar prima zi din "zilele", deci de regula zilele urmatoare inseamna mai mult de 2 zile.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #32
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Am specificat foarte clar, concursul este organizat de mine si ModeratorRomania, noi facem regulile, daca dureaza o saptamana, o saptamana o sa dureze, in functie de timpul pe care-l avem.

    Un lucru e sigur, o sa-ti primesti tricoul, ai rabdare.

    "zilele urmatoare" 2 e doar prima zi din "zilele", deci de regula zilele urmatoare inseamna mai mult de 2 zile.
    A sosit tricoul...Multumesc...CONCURS - Tricou oficial #3-benfica.jpg
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails CONCURS - Tricou oficial #3-benfica.jpg  
    Catalin Caty likes this.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234