Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
Like Tree3Likes

Thread: Realizari

  1. #1
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782

    Realizari

    Nu am mai activat de mult pe acest club dar aceste realizari mia deschis " apetitul " de discutie.
    Am citit aici pe forum ca ideea realizarilor a fost a lui PricopGeorgeCătălin , Felicitari , eu consider ca a mai dat un plus jocului si pe mine nu ma intereseaza daca da sau nu Tokeni la fiecare realizare rezolvata , am doar dorinta de a le colectiona pe toate

    Asta e si scopul topicului ... primele 7 realizari cred ca stie toata lumea cum se pot " realiza " dar restul sunt misterioase si daca aveti bunavointa sa ne ajutam unii pe altii sa le descoperim

    Eu pana acum am descoperit urmatoarele realizari:

    1. Joaca Top Eleven 7 zile consecutive
    - Trebuie sa intrati pe Top Eleven 7 zile la rand


    2. Neinvins
    - Trebuie sa termini un sezon fara sa pierzi nici un meci , daca faceti egaluri ii OK


    3. Dominatie
    - Trebuie sa castigi un meci cu cel putin 5-0 ( un meci la care ai asistat )


    Voi actualiza topicul cand voi mai descopiri realizari

    Va multumesc pentru timpul acordata.

  2. #2
    Rookie Alin Potec's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Timisoara
    Posts
    77
    Realizari-untitled.jpg
    Anturaj - Participa la un meci in care 5 prieteni te sustin

    Retragere timpurie - Concediaza un jucator care se retrage

    Bataus - Jucatorii tai au obtinut 3 cartonase la un meci la care ai participat

    Obicei Prost - Un jucator a scuipat alt jucator in timpul unui meci la care ai participat

    Totul sau nimic - Castiga ultima runda a licitatiei cu 0 jetoane ramase

    Si cam atat am eu... cele mai usoare.
    Bogdan Astefanei likes this.

  3. #3
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Interesante realizarile tale
    Realizarea cu retragerea timputie o stiam si eu dar debea la sfarsitul sezonului o voi trece in colectie ,Anturaj as putea sa o fac usor , Bataus si Obicei Prost as reusi dar trebuie sa schimb stilu de deposedare de la normal la dur dar tot ar fi cam greu cu Obiceiu Prost ... , Totul sau nimic ii cam imposibil pentru mine in acest moment si in urmatoarele cel putin 5 sezoane ...

    Multumesc pentru participarea la acest topic

  4. #4
    Rookie Alin Potec's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Timisoara
    Posts
    77
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Interesante realizarile tale
    Realizarea cu retragerea timputie o stiam si eu dar debea la sfarsitul sezonului o voi trece in colectie ,Anturaj as putea sa o fac usor , Bataus si Obicei Prost as reusi dar trebuie sa schimb stilu de deposedare de la normal la dur dar tot ar fi cam greu cu Obiceiu Prost ... , Totul sau nimic ii cam imposibil pentru mine in acest moment si in urmatoarele cel putin 5 sezoane ...

    Multumesc pentru participarea la acest topic
    Alegi acolo sa fie un joc dur, iti iei popcorn cu tine si te uiti la cartonase si oameni ce se scuipa ca la usa cortului

  5. #5
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Merge si la amicale ? nu de alta da nu vreau sa-mi suspende jucatorii ... am doar 2 rezerve care se ridica la nivelu titularilor.

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    61
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Merge si la amicale ? nu de alta da nu vreau sa-mi suspende jucatorii ... am doar 2 rezerve care se ridica la nivelu titularilor.
    merge dar da-i amical cu e echipa de cel putin levelu tau. pentru ca pe cei de level mic ii bati fara probleme. Ca tot a venit vorba eu mai am realizarea "Neobosit" - trebuie sa joci 5 amicale intr-o zi.
    Bogdan Astefanei likes this.

  7. #7
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Se poate face usor aceasta realizare , multumesc pentru participarea la topic

    Am vazut la un adversar 2 realizari diferite fata de ce stiu pana acum :

    Cum credeti ca se poate realiza ?

  8. #8
    Rookie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    61
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Se poate face usor aceasta realizare , multumesc pentru participarea la topic

    Am vazut la un adversar 2 realizari diferite fata de ce stiu pana acum :

    Cum credeti ca se poate realiza ?
    Nu merge niciodata singur - Participa la un meci de-al tau pe cel mai mare stadion complet plin
    Zi neagra - Trebuie sa fi dominat la un meci la care te uiti
    Bogdan Astefanei likes this.

  9. #9
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Se poate face usor aceasta realizare , multumesc pentru participarea la topic

    Am vazut la un adversar 2 realizari diferite fata de ce stiu pana acum :

    Cum credeti ca se poate realiza ?
    Eu am jocul in limba engleza, ma enerveaza traducerile de balta fara adaptari facute in limba romana.
    Never walk alone e prima trebuie sa fi prezent la meciul cand ajungi cu stadionul la level maxim(peste 260.000 de locuri) si e full.
    a2a e sa fi dominat intr-un meci la care esti prezent adica sa iti iei bataie cu diferenta de +5.
    Last edited by Catalin Joel; 08-27-2014 at 01:37 PM.

  10. #10
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Prima as putea sa o realizez dar debea prin urmatorul sezon , mai am un lvl de facut la stadion
    Sa fiu dominat si sa iau bataie cu cel putin 5 goluri ... cam greu se poate intampla doar daca nu merge facuta prin amical

Page 1 of 2 12 LastLast