Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 71 to 74 of 74
Like Tree12Likes

Thread: Toate cele 16 realizările ascunse - lista completă.

  1. #71
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Realizarea asta trebuie sa ai noroc sa o faci , nu trebuie sa castigi tu 15 meciuri consecutive conta unui adversar , am incercat si eu si nu merge
    Trebuie sa ai noroc sa joci cu un adversar care are cel putin 15 meciuri ( oficiale ) fara infrangere si tu sa-l bati ( tot intr-un meci oficial ) , cand am facut eu realizare asta , la inceput nici nu am stiut cum am reusit
    Mi-am dat seama ca eu trebuie sa inving un adversar cu 15 meciuri consecutive castigate.. captain obvious . Intrebam doar daca pot realiza asta intr-un meci amical, dar ma lamurit Dranca Paul si am incercat eu azi cu un prieten si nu merge. Oricum, multumesc

  2. #72
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    Am facut realizarea cu autobuzul in poarta, sa castig un meci fara sa folosesc atacanti. Si surpriza .. am jucat mult mai bine fara )
    Toate cele 16 realizările ascunse - lista completă.-screenshot_2015-03-27-13-13-23.jpgToate cele 16 realizările ascunse - lista completă.-screenshot_2015-03-27-13-12-56.jpg

  3. #73
    Newbie
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    2
    eu am luat totul sau nimic si nu bag bani in joc deci nu e imposibil

  4. #74
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    Quote Originally Posted by Marka Marcel View Post
    eu am luat totul sau nimic si nu bag bani in joc deci nu e imposibil
    dar nici nu trebuie sa bagi bani pentru "totul sau nimic" )) eu cu un singur token am reusit
    bani iti trebuie la tripla incoronare, trimite un cadou oficial si sa castigi licitatia dupa runda 50

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678