Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 74
Like Tree12Likes

Thread: Toate cele 16 realizările ascunse - lista completă.

  1. #21
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post


    Am incercat sa deblochez aceasta realizare facand amicale cu un prieten si vad ca nu merge realizata cu ajutorul amicalelor ... in meciuri oficiale ii foarte greu de realizat ... trebuie sa ai un prieten sau adversar cu tine in campionat 8 sezoane si sa-l bati mereu ...




    Poate ne zici tu cum se face daca zici ca ai descoperit 14 din 16 realizari , ceea ce nu prea cred
    Posibil sa ai 14 realizari la level 4 cu tot cu cele care nu sunt ascunse dar si mie mi-e greu sa cred ca are 14...

  2. #22
    Rookie Otelul Galati83's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Dublin
    Posts
    77
    Din 4 conturi, mi-a iesit la una:http://s21.postimg.org/mraa4n6vr/top11.png

  3. #23
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Eu cred ca nu se refera la minim 15 victorii consecutive contra unei echipe , cred ca trebuie sa castigi 15 meciuri oficiale consecutiv ...
    Tu cum ai facut acea realizare ? prin amicaluri sau ai facut-o fara sa stii prin simplul fapt ca ai avut 15 victorii consecutive in meciuri oficiale ?

  4. #24
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    16
    Ce articol trebuie cumparat si trimis pentru a primi realizarea? Eu am cumparat un tricou de 7 tokeni si l am trimis dar nu am primit realizarea.

  5. #25
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Marius Artenie View Post
    Ce articol trebuie cumparat si trimis pentru a primi realizarea? Eu am cumparat un tricou de 7 tokeni si l am trimis dar nu am primit realizarea.
    Un tricou oficial
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #26
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    16
    Tricourile oficiale gen cu real madrid etc nu pot fi trimise

  7. #27
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    56
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Nu incercati asta in campionat , tocmai ce mi-am luat bataie de la cea mai slaba echipa jucand fara atacanti , chiar daca i-am bagat in ultimele 13 minute nu am reusit sa scot nici macar un egal ...
    eu am reusit in ultimul meci din campionatul trecut, nu mai avea importanta, luasem deja campionatul, am jucat cu 3 AMC si am castigat cu 7-0

  8. #28
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    runda 50... nu dau 50 tokeni pe un jucător ...

  9. #29
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Deci singura data cand voi da 50 de tokeni pe un jucator este atunci cand mai am doar realizarea asta de deblocat )

  10. #30
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by AmNNNez1c View Post
    Deci singura data cand voi da 50 de tokeni pe un jucator este atunci cand mai am doar realizarea asta de deblocat )
    Eu nici daca ar fi ultima nu as da atat,desi o data am dat 42 de tokeni pe un jucator si tot nu la-m luat ! ))

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast