Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 32

Thread: Concurs --- Nr. 1

  1. #21
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    2-2..

  2. #22
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Catalin Joel View Post
    He's retarded ignore him, nobody said 'only romanians can participate' so you can participate
    Pe cine faci retardat ma papagalule,te-a bagat cineva in seama,ciudatule...Daca vor concurs sa faca si ei,si inca o faza la un tricou oficial arsenal parca au venit toti brazilienii,si alti papagali si s-au strans 8 pagini,din care moderatorul trebuie sa aleaga...Papagale stai in banca ta....Parca englezii nu pot face concursuri,ca acolo sunt bagatori de bani in joc,intr-o luna baga si 7000 tokeni,si parca ei nu pot face...Si nu l-am bruscat pe papagal,zice calm down englez imputit,si mai face si drame handicapatul....

  3. #23
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    69
    1-3 scor

  4. #24
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Pe cine faci retardat ma papagalule,te-a bagat cineva in seama,ciudatule...Daca vor concurs sa faca si ei,si inca o faza la un tricou oficial arsenal parca au venit toti brazilienii,si alti papagali si s-au strans 8 pagini,din care moderatorul trebuie sa aleaga...Papagale stai in banca ta....Parca englezii nu pot face concursuri,ca acolo sunt bagatori de bani in joc,intr-o luna baga si 7000 tokeni,si parca ei nu pot face...Si nu l-am bruscat pe papagal,zice calm down englez imputit,si mai face si drame handicapatul....
    Iti vinzi sufletul pt un echipament, la concursul ala Pricop a precizat ca doar pt Romani in schimb aici nu a zis nimeni nimic, asa ca e liber sa posteze ce te bagi tu? Ma faci pe mine papagal cand tu repeti acelasi lucru? Ai grija ca esti incoerent si aberezi. Apropo am vazut atitudinea ta si inalte posturi in forumul de limba engleza in felul in care te comporti nu m-ar mira sa fi banat curand, eu nu iti dau report ca nu suntem la gradinita.
    Oare de ce am impresia ca esti un frustrat de copil si nu ai mai mult de 17 ani? Si daca ai mai mult nu dovedesti asta, stai lin. Calmeza-te inaptule ca iti pusca vreo vena la cap. muaah! :*

    PS. Nu te deranja sa imi dai reply ca vei vorbi singur.
    PS.2 Sorry for offtopic dar nu m-am putut abtine sa nu-i raspund acestui individ.
    Last edited by Catalin Joel; 09-17-2014 at 08:56 AM. Reason: Sorry for offtopic.

  5. #25
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Catalin Joel View Post
    Iti vinzi sufletul pt un echipament, la concursul ala Pricop a precizat ca doar pt Romani in schimb aici nu a zis nimeni nimic, asa ca e liber sa posteze ce te bagi tu? Ma faci pe mine papagal cand tu repeti acelasi lucru? Ai grija ca esti incoerent si aberezi. Apropo am vazut atitudinea ta si inalte posturi in forumul de limba engleza in felul in care te comporti nu m-ar mira sa fi banat curand, eu nu iti dau report ca nu suntem la gradinita.
    Oare de ce am impresia ca esti un frustrat de copil si nu ai mai mult de 17 ani? Si daca ai mai mult nu dovedesti asta, stai lin. Calmeza-te inaptule ca iti pusca vreo vena la cap. muaah! :*

    PS. Nu te deranja sa imi dai reply ca vei vorbi singur.
    PS.2 Sorry for offtopic dar nu m-am putut abtine sa nu-i raspund acestui individ.
    Frumos discurs,dar decat sa comentez asupra unui umanist care stie sa ''dramatizeze citate ,mai bine stau in banca mea.Si imi pare rau dar la ce cuvinte adresezi tu acolo,daca as fi in locul tau as sta in banca mea,sa nu ma fac de ras pe aici.Si apropo ma doare in cot de tricourile aluia,dar suntem intr-un forum roman,si ar fi frumos sa participe romani,nu alte natii,parerea mea.Si daca iar cataloghezi comentariul meu ca fiin unul prost,inseamna ca nu ai nimic in doxa aia(fara suparare)...Ce imi pusca ma la cap?Eu sunt pe relax,nu ma enervez din cauza la toti fraierii...
    Last edited by SuperDunk; 09-17-2014 at 09:18 AM.

  6. #26
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Amandoi aveti dreptate, autorul nu a specificat pentru cine e concursul insa nici mie nu-mi place sa vina strainii doar pentru concursuri. Cand i-ai raspuns strainului nu cred ca era necesar sa faci pe cineva retardat. Suntem oameni maturi(zic eu), putem pastra un limbaj civilizat . Daca chiar simtiti nevoia de a va jigni, o puteti face in privat..

  7. #27
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Imi pare rau pentru acesta altercatie , nu am stiut ca ar putea exista astfel de incidente din cauza ca nu am precizar la inceput ca acest concurs este destinat numai romanilor ( nici eu nu sunt deacord sa participe strainii ) , voi preciza acest aspect in prima postare odata cu anuntarea castigatorului acestui prim concurs.

  8. #28
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Castigatorul primului concurs este Andrei Vlad



    Da-mi adresa ta de FB sau da-mi tu cerere de prietenie aici:
    Link: https://www.facebook.com/bogdan.astefanii?fref=ts
    Este contu lu varmiu dupa cum am zis de la inceput , el a sponsorizat acest concurs.
    Last edited by Bogdan Astefanei; 09-17-2014 at 02:38 PM.

  9. #29
    Rookie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    61
    Am dat cerere, multumesc!

  10. #30
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Ti-am trimis premiul , te rog sa confirmi

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast