Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
Like Tree4Likes

Thread: Ceva ce nu inteleg...!

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    2
    Cum pot sa-mi vand echipa... ? Se poate asa ceva ?

  2. #12
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    unde sa o vinzi ?Nu ai cum...

  3. #13
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Nu se poate...Numai sa renunti sa mai intri pe TOP,ca contul sa se dezactiveze...Nu este posibil sa o pasezi cumva....

  4. #14
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Sti ce ma amuza,noi romanii am ajuns la un nivel de ....vai mama noastra.

    Jucam un joc 2-3-4 luni apoi vrem sa ne vindem conturile,am vazut mai nou se vand pagini de fb cu like`uri sau folows multe,se vand conturi de la agentii de pariuri,si o gramada...oare unde o sa ajungem,asta e intrebarea mea...
    SuperDunk likes this.

  5. #15
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by LeonardStefan View Post
    Sti ce ma amuza,noi romanii am ajuns la un nivel de ....vai mama noastra.

    Jucam un joc 2-3-4 luni apoi vrem sa ne vindem conturile,am vazut mai nou se vand pagini de fb cu like`uri sau folows multe,se vand conturi de la agentii de pariuri,si o gramada...oare unde o sa ajungem,asta e intrebarea mea...
    Chestia este ca multi romani nu prea le au cu fotbalul,si joaca alte jocuri inutile(de strategie,rpg,samd),si se trezesc cu un invite,accepta si nu mai intra deloc,uite si asa se formeaza conturi inutile...Si dupa ce se trezeste peste o luna,aoleu sunt pe locul 8-9,si nu mai joaca,sau daca mai joaca,peste ceva timp,dupa ce il bat mai multi manageri,se trezesc sa vanda conturi,cum a intrebat blue angel...

  6. #16
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    2
    Eu am fost pe locul intai la campionat sezonul trecut si in toate cele 5 sezoane la fel sau cel putin pe locul 2 asa ca.... nu vb in necunostiinta de cauza. Eu vroiam doar sa nu-l las balta asa, sa il dau cuiva care vrea si are timp....

  7. #17
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Blue Angel View Post
    Eu am fost pe locul intai la campionat sezonul trecut si in toate cele 5 sezoane la fel sau cel putin pe locul 2 asa ca.... nu vb in necunostiinta de cauza. Eu vroiam doar sa nu-l las balta asa, sa il dau cuiva care vrea si are timp....
    Si te-ai decis sa il vinzi ?

  8. #18
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    E o diferenta intre "a da" si "a vinde"
    Te contrazici singur in 2 posturi.

    Si apropo,cum sa vinzi un cont de joc care este strict legat de contul tau de facebook ?Da poti sa il vinzi,dar trebuie sa iti cedezi si profilul tau de fb.

  9. #19
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Totuși toți jucătorii mai trec printr-o fază mai proastă..

Page 2 of 2 FirstFirst 12