Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 34

Thread: Echipamente

  1. #11
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Cred ca o fi una din astea : Borussia Dortmund , Bayern München , Chelsea sau PSG ...

  2. #12
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Lasa-ma sa ghicesc....Bayern sau Juventus,sau ti se va face pe plac si va aparea Man United?...Dar de unde stii ca va aparea inca o echipa?Va aparea sezonul acesta sau viitor?
    Hahaha, nu United ) as vrea eu..... United are cele mai mari preturi cand vine vorba de asa ceva, nu-i de incurcat cu ei )
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #13
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Hahaha, nu United ) as vrea eu..... United are cele mai mari preturi cand vine vorba de asa ceva, nu-i de incurcat cu ei )
    Stii la sigur,sau doar banuiesti?Sau daca stii dane un indiciu,macar din ce campionat este...

  4. #14
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Stii la sigur,sau doar banuiesti?Sau daca stii dane un indiciu,macar din ce campionat este...
    Asteapta si o sa vezi
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #15
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    8
    Cat mai e de asteptat? )) ..Eu unul m-am saturat sa ma uit zilnic la oficiale..cu toate ca n-am tokeni de dat pe ele. =]]]

  6. #16
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    8
    UP..?

  7. #17
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Nu trebuie sa te uiti zilnic, nu-i chiar asa simplu si daca adaugi o simpla imagine trebuie sa faci N teste. Banuiesc ca o sa fie introdusa cand incepe noul sezon, teoretic asa ar fi mai profitabil

    Am vazut o echipa acolo, una foarte populara, am facut si traducerea, dar daca a aparut ceva intre timp n-am de unde sa stiu, insa nu cred.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  8. #18
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    8
    Si , nu ne poti spune numele? Sau macar din ce campionat este..? Si da..ar fi profitabil pentru ei sa-l bage la inceputul sezonului. Am si eu cativa tokeni stransi , poate iau tricoul de acasa.macar zi-ne ce echipa este. ))

  9. #19
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    8
    UP..?

  10. #20
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    56
    Asteptam echipa de top

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast