Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 129
Like Tree17Likes

Thread: Sezonul 58 - Sunteţi gata?

  1. #11
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Am inceput noul sezon foarte dezastruos la capitolu licitatii , liciodata nu mia mers asa rau ... debea am luat 4 jucatori cu 58 tokeni ... s-au dus 2 sezoane de strans tokeni in 3 zile ...
    De licitat e bine intre 6-7 dimineata si uneori in weekend lumea doarme,uitate si tu din ce tara sunt la licitat compara orele + e nevoie si de noroc,eu am luat 4 jucatori ff buni cu cate 1 token fiecare,dar uneori si eu pierd la licitat dar pierd in ultima secunda ca liciteaza dau sa licitez si imi zice ca jucatoru e pierdut. Problema e ca cel mai bine e sa licitezi dupa PC dar eu nu am acces si licitez numai dupa Tel. si cred ca asta e problema,recunosc sunt zile cand pierd multi tokeni si nu iau nimic si de fiecare data ma enervez ca ma-m jurat ca nu mai licitez in cursul zilei si nu ma invat minte.Spor la licitat!

  2. #12
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Victorie in camoionat 7-1 si Cupa 8-1,trei jucatori accidentati rau si nu prea am la schimb....o fi cumva

  3. #13
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Mihai Si Ioana Stan View Post
    Victorie in camoionat 7-1 si Cupa 8-1,trei jucatori accidentati rau si nu prea am la schimb....o fi cumva
    Felicitari pentru victorii, nasol cu accidentarile, i-ai antrenat de curand?
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #14
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Victorie 3-0 in cupa. As putea sa spun ca a fost o victorie cam grea, pana in 73 am fost dominat, ma rugam sa se termine meciul cat mai repede ) insa Ml-ul ce l-am vindecat a deschis scorul in 73, 76 gol Muller din lovitura libera iar in 90 Lewandowski marcheaza dupa un corner batut de Muller.

  5. #15
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Felicitari pentru victorii, nasol cu accidentarile, i-ai antrenat de curand?
    Unu sa accidentat la antreamente si cei doi in joc in etape diferite,ce e nasol ca cate 5 zile de recuperare din care unu mai are 3 zile si unu 4 zile iar asta la antreamente 8 zile,partea nasoala ca nu am jucatori la schimb pe acelasi post la fiecare si nici tratamente,cat despre bani am ff putini sa vad daca reusesc maine sa iau un jucator cu 2-3 stele sa imi acopar lipsurile.

  6. #16
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by لاشسهمث ئهةلاقع View Post
    Victorie 3-0 in cupa. As putea sa spun ca a fost o victorie cam grea, pana in 73 am fost dominat, ma rugam sa se termine meciul cat mai repede ) insa Ml-ul ce l-am vindecat a deschis scorul in 73, 76 gol Muller din lovitura libera iar in 90 Lewandowski marcheaza dupa un corner batut de Muller.
    Felicitari pentru victorie!

  7. #17
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by لاشسهمث ئهةلاقع View Post
    Victorie 3-0 in cupa. As putea sa spun ca a fost o victorie cam grea, pana in 73 am fost dominat, ma rugam sa se termine meciul cat mai repede ) insa Ml-ul ce l-am vindecat a deschis scorul in 73, 76 gol Muller din lovitura libera iar in 90 Lewandowski marcheaza dupa un corner batut de Muller.
    Felicitari!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  8. #18
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Victorie foarte grea in deplasare, doar un 2-0 ambele goluri inscrise din lovitura libera

    Maine meci greu in liga dar usor in Champions League!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #19
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Ieri victorie cu 1-0 in campionat si un 3-1 in cupa.
    Azi avem meci greu in campionat cu o echipa cu jucatori de la impresar,iar in CL meci usor

  10. #20
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Prima infrangere din acest sezon a fost in CL , nu prea cred ca am sanse sa trec de grupe chiar daca am echipa destul de buna
    In campionat sper macar la un loc 3 , am cativa adversari foarte grei ...
    In cupa merge bine , sunt deja calificat dupa ce am castigat cu 4-0 acasa

Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast