Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
Like Tree1Likes

Thread: tokeni

  1. #11
    Rookie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    73
    Esti asa sigur ? farming cica :-? ai tu cumva hack ? eu stiu ca nu exista acu depinde ,ce zici tu ca inseamna farming

  2. #12
    Newbie
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by Silviu S View Post
    Esti asa sigur ? farming cica :-? ai tu cumva hack ? eu stiu ca nu exista acu depinde ,ce zici tu ca inseamna farming
    Farming inseamna sa completezi oferte zilnic.

    In fine, va spun din surse sigure ca, ofertele pe care le completati fac parte din campanii de marketing ale unor adverdiseri, sunt un fel de reclame, sau lead generation(adica colectare de date, adrese de email, numere de telefon etc). Campaniile se intind pe anumite perioade, la sfarsitul campaniei, advertiserul verifica datele colectate, si le respinge pe cele false, apoi trimite la Nordeus o lista cu ofertele care au fost completate eronat, Nordeus fiind obligati sa returneze tokenii advertiserilor, deci ii iau inapoi de la cei care i-au castigat ilicit si ii returneaza la advertiser.
    La Ma likes this.

  3. #13
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by napalmique View Post
    Farming inseamna sa completezi oferte zilnic.

    In fine, va spun din surse sigure ca, ofertele pe care le completati fac parte din campanii de marketing ale unor adverdiseri, sunt un fel de reclame, sau lead generation(adica colectare de date, adrese de email, numere de telefon etc). Campaniile se intind pe anumite perioade, la sfarsitul campaniei, advertiserul verifica datele colectate, si le respinge pe cele false, apoi trimite la Nordeus o lista cu ofertele care au fost completate eronat, Nordeus fiind obligati sa returneze tokenii advertiserilor, deci ii iau inapoi de la cei care i-au castigat ilicit si ii returneaza la advertiser.
    Nu prea sunt oferte la noi,chiar deloc...Si daca sunt,nu merg.Daca tie iti merg inseamna ca ai schimbat ip-ul pc-ului pe o tara cunoscuta(UK,U.S.A, samd)...

  4. #14
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    56
    Quote Originally Posted by napalmique View Post
    Farming, ca toata lumea
    cam greu....

  5. #15
    Newbie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1
    cum obtin si eu niste tokens?

  6. #16
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    56
    Quote Originally Posted by Jiga Bog View Post
    cum obtin si eu niste tokens?
    joaca, semneaza contracte, ai rabdare.....

  7. #17
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    minciuna are picioare scurte ..

Page 2 of 2 FirstFirst 12