Page 10 of 26 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 91 to 100 of 258
Like Tree40Likes

Thread: Sezonul 59 - Sunteţi gata?

  1. #91
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    Deja ma enervez ,nu mai am deloc schimbari,asta e nesimtire pe fata baaaa.

    Sezonul 59 - Sunteţi gata?-untitled-1.jpg

  2. #92
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Am transferat 3 jucatori buni cu doar 7 tokene, am avut noroc. Voi incerca sa castig CL-ul. In tur am pierdut cu o formatie ilegala cu un 2-0 chinuit.

  3. #93
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Egal in CL ieri 0-0
    Azi am castigat in campionat cu 4-2 contra echipei care mia dat prima bataie din campionat sezonu asta , maine am cu o doua si pana acum singurele care m-au invins in campionat sper sa am noroc sa-l iau si asezonu asta

  4. #94
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Eu mi-am rearanjat echipa, fie ce o fi. am invins locul 4 cu 1-0, in tur m-a batut cu 2-1.

  5. #95
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Infrangere in cupa 1-0 in deplasare , chiar daca nu-i mare scorul sunt sanse mici sa ma calific ...

  6. #96
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Ieri am castigat cu 8-0 in campionat si am uracat pe 2.
    Azi am invins in CL cu 2-1 si am trecut in etapa urmatoare,unde vom da de un adversar foarte bun!

  7. #97
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Quote Originally Posted by Stratila Alexandru View Post
    Ieri am castigat cu 8-0 in campionat si am uracat pe 2.
    Azi am invins in CL cu 2-1 si am trecut in etapa urmatoare,unde vom da de un adversar foarte bun!
    Felicitari si bafta in continuare! Eu am meci curand in Cl si mi-am ratacit telefonul iar de pe pc nu pot intra din cauza internetului prost. )

  8. #98
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    56
    azi am batut 2-0 in CL.....

  9. #99
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Azi am pierdut in CL cu 1-0 dar am batut in tur cu 2-0,o echipa mult mai buna ca mine unde omu baga tokeni grei...sezonul trecut tot el ma batut in finala CL cu 3-0 sec,sezonul asta mam razbunat si eu.
    Cat despre campionat,e jale....daca s-ar face retrogradari nu cred ca as scapa,nu inteleg ce se intampla.

  10. #100
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Leonard, crede-ma, nu esti singurul.. Nimic nu joaca ai mei, absolut nimic.. Abia am scos 1-0 astazi in campionat cu o echipa la misto as putea spune. In Cl am castigat cu 1-0 dar am pierdut tur cu 2-0.
    Sezonul 59 - Sunteţi gata?-6r0ssjf1u0zntxu8ztcq.jpg

    Am cea mai tanara echipa din campionat si la calitate a 2-a.. Am bagat in tineri dar degeaba, orice aduc nu joaca nimic..
    Sezonul 59 - Sunteţi gata?-1jhlk44pinlqgu_r9t5h.jpgDiferenta dintre mine si primul loc.. Momentan sunt locul 9..

Page 10 of 26 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast