Page 16 of 26 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast
Results 151 to 160 of 258
Like Tree40Likes

Thread: Sezonul 59 - Sunteţi gata?

  1. #151
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Pur ghinion...71% posesie,cat ghinion poti sa ai...
    Cateodata jocul asta nu te lasa sa castigi...

  2. #152
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Cum joci: ofensiv,defensiv,normal,atac puternic,defensiva puternica????
    4-2-2(amc,aml)-2. offensiv, flancuri( mai schimb in meci pe mixt) contraatac in forta, pase mixte si deposedare normala.

  3. #153
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by لاشسهمث ئهةلاقع View Post
    4-2-2(amc,aml)-2. offensiv, flancuri( mai schimb in meci pe mixt) contraatac in forta, pase mixte si deposedare normala.
    Cam nu prea ai pe ce flancuri sa joci...ai doar un aml...in restul mijlocasi(2mc,amc si 2 atacanti)...Incearca sa joci pe mijloc...

  4. #154
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Cam nu prea ai pe ce flancuri sa joci...ai doar un aml...in restul mijlocasi(2mc,amc si 2 atacanti)...Incearca sa joci pe mijloc...
    Ba e indicat pe flancuri! Are AML-AMR Pe mijloc cu ce sa joace daca are doar 2 MC !

  5. #155
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Baga-ti un DML si DMR, un AML SI AMR si atunci sa dai atac pe flancuri sa vezi diferenta.

  6. #156
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Stratila Alexandru View Post
    Ba e indicat pe flancuri! Are AML-AMR Pe mijloc cu ce sa joace daca are doar 2 MC !
    Ba baiatule e mare diferenta dintre un amc si un aml...El zice ca are amc-aml,cum ar trebui sa joace pe flancuri cu un aml???
    Daca nu te pricepi,de ce te bagi???
    Si cum a zis si Amnezic,sa schimbe tactica,si sa scoata amc-ul care nu joaca nimic,sau sa joace 4-2-3-1...

  7. #157
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Pai cum sa nu le umpli frigiderul la astia de la Nordeus ?
    Mai dai in familia lor cu jocul lor,cateodata chiar am impresia ca isi bat joc de mine.
    Am 5 meciuri care le tin eu minte doar,in care iau gol in min 89-90,mai dale dreaq ca nu cred ca am eu ghinionul asta sa iau gol numai in minutele astea,nu se poate frate...am nervi maxim.

    Nu mai am mult si le trimit un mail la Nordeus si le umplu frigiderul bine bine sa stiu ca ma baneaza sau fac ceva,sa nu ma mai lase sa joc niciodata,ca e prea de tot...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Sezonul 59 - Sunteţi gata?-1.jpg   Sezonul 59 - Sunteţi gata?-2.jpg  

  8. #158
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Vreo 5 meciuri in care iau gol in minutele 89-90
    Un meci conduc primesc penalty si ala ia rosu,inscriu 1-0 si iau bataie cu 2-1,in total am vreo 3meciuri in care conduc 1-0 si iau bataie cu 2-3 la 1.
    Alt meci conduc 2-0 si iau bataie la mine acasa 3-2,adversarul calitate 45 eu calitate 57,la ora actuala ala e pe ultimul loc.

    La ora actuala din ce vad pe forum cred ca sunt cel mai defavorizat,si in conditiile in care calitate medie am peste toti,hai inteleg pierzi un meci,faci egal,pierzi 2-3 meciuri dar nu 10...si nu in modul asta.

  9. #159
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by LeonardStefan View Post
    Vreo 5 meciuri in care iau gol in minutele 89-90
    Un meci conduc primesc penalty si ala ia rosu,inscriu 1-0 si iau bataie cu 2-1,in total am vreo 3meciuri in care conduc 1-0 si iau bataie cu 2-3 la 1.
    Alt meci conduc 2-0 si iau bataie la mine acasa 3-2,adversarul calitate 45 eu calitate 57,la ora actuala ala e pe ultimul loc.

    La ora actuala din ce vad pe forum cred ca sunt cel mai defavorizat,si in conditiile in care calitate medie am peste toti,hai inteleg pierzi un meci,faci egal,pierzi 2-3 meciuri dar nu 10...si nu in modul asta.
    Si eu am fost eliminat din cupa,de multe ori in ultimele minute...Imi venea sa sparg monitorul de nervi...
    chestia este ca reuseam in campionat si in liga,dar numai in cupa nu...

  10. #160
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by LeonardStefan View Post
    Vreo 5 meciuri in care iau gol in minutele 89-90
    Un meci conduc primesc penalty si ala ia rosu,inscriu 1-0 si iau bataie cu 2-1,in total am vreo 3meciuri in care conduc 1-0 si iau bataie cu 2-3 la 1.
    Alt meci conduc 2-0 si iau bataie la mine acasa 3-2,adversarul calitate 45 eu calitate 57,la ora actuala ala e pe ultimul loc.

    La ora actuala din ce vad pe forum cred ca sunt cel mai defavorizat,si in conditiile in care calitate medie am peste toti,hai inteleg pierzi un meci,faci egal,pierzi 2-3 meciuri dar nu 10...si nu in modul asta.
    Si la tine e cam devreme levelul 8...,dupa levelul 10-11,nu mai castigi mai nimic,chiar daca esti donator(am o gramada de prieteni donatori turci,care nu mai fac nimic)...

Page 16 of 26 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast