Page 17 of 26 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast
Results 161 to 170 of 258
Like Tree40Likes

Thread: Sezonul 59 - Sunteţi gata?

  1. #161
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    imi cer scuze, scrisem in graba si nu am observat. am aml si amr, greseala mea imi cer scuze.

  2. #162
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by لاشسهمث ئهةلاقع View Post
    imi cer scuze, scrisem in graba si nu am observat. am aml si amr, greseala mea imi cer scuze.
    Imi poti spune ce formatie avea oponentul???Daca avea o formatie gen 3-1-3-3,ar cam trebui sa te bata,deoarece tu ai 2 mijlocasi centrali si el 4+3 atacanti...Este doar o banuiala....

  3. #163
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Si eu am fost eliminat din cupa,de multe ori in ultimele minute...Imi venea sa sparg monitorul de nervi...
    chestia este ca reuseam in campionat si in liga,dar numai in cupa nu...
    Si eu am fost eliminat de fff multe ori,si din cupa si din liga,nu e asta problema.Problema e modul in care pierd,adica hai inteleg,nu trebuie sa iau eu campionatul mereu (e si normal),nu trebuie sa iau eu cupa mereu sau liga,la fel e si normal sa nu bat tot timpul,e vorba doar de modul in care pierzi,modul asta urat te face sa-ti bagi ceva,si hai intelegi,o data de 2 ori dar mereu mereu ?
    Asa nu se poate,daca le dai mail la suport iti zice omu "pai e normal sa mai si pierzi",si eu le zic "pai bine ba,inteleg...pierd,dar uitete cum pierd si daca pierdeam o data de 2 ori asa intelegeam,dar eu tot timpul pierd" si primesc raspuns "asta e jocul"...pai date dreaq de joc atunci.

  4. #164
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by LeonardStefan View Post
    Si eu am fost eliminat de fff multe ori,si din cupa si din liga,nu e asta problema.Problema e modul in care pierd,adica hai inteleg,nu trebuie sa iau eu campionatul mereu (e si normal),nu trebuie sa iau eu cupa mereu sau liga,la fel e si normal sa nu bat tot timpul,e vorba doar de modul in care pierzi,modul asta urat te face sa-ti bagi ceva,si hai intelegi,o data de 2 ori dar mereu mereu ?
    Asa nu se poate,daca le dai mail la suport iti zice omu "pai e normal sa mai si pierzi",si eu le zic "pai bine ba,inteleg...pierd,dar uitete cum pierd si daca pierdeam o data de 2 ori asa intelegeam,dar eu tot timpul pierd" si primesc raspuns "asta e jocul"...pai date dreaq de joc atunci.
    Posteaza si tu la tactici pe forumul englez...sa-si dea si ei cu parerea...

  5. #165
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Si ca chestie,mai e faza cu notele jucatorilor,am schimbat sezonul asta 3 echipe pana am reusit sa joc si eu cat de cat,mai am 2 jucatori care nu se ridica la media lor,+ ca atacantii mei au medie 1 gol pe meci toti 3,daca inscriu amandoi intr-un meci cred ca se cearta,isi dau in cap pe teren...
    Iarasi nu inteleg de ce pe telefon nu pot sa vad notele lor.
    Si altceva ce nu inteleg,cum pot sa gasesc numai playeri care nu le arata notele ?Adica e gol la notele lor acolo,aici ma refer de pe laptop,pai cum sa iau jucatori care au jucat bine pana acum daca nu`mi arata notele ?Iau 2-3 la ghici si ma trezesc ca iau note 4-5.

  6. #166
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Nu e vorba de tactici,ca ma doare si capu cate tactici am jucat si mai ales cati jucatori am schimbat ca sa schimb si tacticile astea...
    Daca nu e sa fie,nu e si punct....

  7. #167
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Imi poti spune ce formatie avea oponentul???Daca avea o formatie gen 3-1-3-3,ar cam trebui sa te bata,deoarece tu ai 2 mijlocasi centrali si el 4+3 atacanti...Este doar o banuiala....
    Normal foloseste o tactica ilegala si am avut posesie. dupa cum am mai spus, avea DC-DC-DC DMC MC-MC-MC ST-ST-ST nu avea niciun jucator pe postul lui.

  8. #168
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Semifinale.
    4 echipe romanesti.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Sezonul 59 - Sunteţi gata?-1.jpg  

  9. #169
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Hai sa ne jucam top eleven :-j

  10. #170
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Ce ma ?Hai sa iti arat eu altceva,mult mai interesant.
    Cum dreaq e posibil asa ceva ?Nici OBAMA nu are atatia sustinatori frate...

    Ce e asta frate ?Cand a inceput meciul au aparut toti dintr-o data nici nu a mai aparut cine pe cine sustine cum imi arata mie,pur si simplu intr-o fractiune de secunda au aparut toti,ce sunt astia roboti ce sunt ?Dao dreaq de treaba...


    P.S : pozele sunt facute de pe contul meu al doilea,ma sustineam..
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Sezonul 59 - Sunteţi gata?-1.jpg   Sezonul 59 - Sunteţi gata?-2.jpg   Sezonul 59 - Sunteţi gata?-3.jpg   Sezonul 59 - Sunteţi gata?-4.jpg   Sezonul 59 - Sunteţi gata?-5.jpg  


Page 17 of 26 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast