Page 19 of 26 FirstFirst ... 91718192021 ... LastLast
Results 181 to 190 of 258
Like Tree40Likes

Thread: Sezonul 59 - Sunteţi gata?

  1. #181
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Poti urmari meciu cam cu 30 secunde inainte de flueru de start , in 30 secunde sa zicem ca amandoi urmariti meciu dar debea dupa flueru arbitrului se poate vedea cine urmareste sau nu meciu si cati sustinatori are fiecare , de aia zici tu ca au aparut direct 15 sustinatori , probabil s-au pus sustinatori in acele 30 secunde dinaintea meciului
    Si se poate sa ai atat de multi sustinatori la lvl-u ala , poate are omu multi prieteni , colegi care joaca ... si varmiu are multi colegi de clasa si de scoala si prieteni care joaca TopEleven si daca vorbeste cu ei si ii roaga sa-l sustina ca are un meci important sigur se rezolva cu cel putin 10 sustinatori

    Edit: Poti face rost de sustinatori si prin alte metoda nu neaparat sa fie persoane cunoscute , poti da cerere de prietenie ( in TopEleven ) la alti jucatori si poti sa-ti faci si 50 prieteni intr-un sezon daca ai noroc sa-ti accepte cererile ... nici eu nu m-am gandit la chestia asta pana acum
    Frate am tot dat add la oameni care i-am vazut activi pe la licitatii,prieteni ai prietenilor mei care jucau si erau online,am stat sa ii sustin ca sa vada si ei si sa ma sustina inapoi dar nimeni nimic...tot 2-3 prieteni ma sustin + de pe contul meu secund,in rest daca se nimeresc in plus 2-3 e bine,si am 80 de prieteni in lista...Zici ca a dat strechea in ei.

    Oricum am ajuns la concluzia ca orice ai face,daca jocul vrea sa te tina pe loc te tine,eu cu 15% posesie am avut 53-47 posesie in joc cu un adversar mai slab ca mine,jocuri pierdute in ultimele minute cu roboti,sau m-au egalat in ultimul minut.
    Am mai vorbit cu cativa prieteni si la fel fac,te tine si jocul asta pana la un anumit lvl apoi te cam forteaza sa bagi tokeni,daca nu bagi tokeni te face cu capul si ori alegi sa continui si sa te multumesti cu locurile 10 + ori te lasi....

    Eu daca iti arat clasamentul la mine te inchini,o echipa de 3 stele a fost vre 15 etape pe primul loc,abia acum a facut cateva meciuri proaste si a cazut pe 3,dar nu e normal frate....si in meciul direct am zis-o de nush cate ori si repet,conduceam cu 1-0,el cu cartonas rosu si ma bate cu 2-1 in min 80 si 88,2 suturi pe poarta si zbang...pai cum sa nu innebunesti ?
    Daca stau sa fac printuri la fiecare meci o sa te inchini credema ce o sa vezi,nu sunt nici eu nebun inteleg ca trebuie sa mai si pierzi,nu vreau doar locul 1 ca stiu ca nu se poate,dar nici asa...sunt pe locul 10 si ma chinui,o perioada am stat numai pe locul 15 (penultimul) si abia abia am reusit sa urc si eu...

    Eu tot tind sa cred ca top11 se razbuna pe mine,eu le-am dat cateva mailuri mai acide in care i-am acuzat,la modul frumos fara jignii dar i-am acuzat,si sincer cred ca se razbuna pe mine.

    Sezonul trecut am condus campionatul 23 de etape,meci direct cu locul 2 echipa de 3 stele eu de 5 stele,mi-a dat 3-0 sec la mine acasa si urmatoarele 2 etape s-a mai incurcat omu dar eu nu am mai reusit sa bat nici o echipa....

    Am trecut peste,vine sez 8 si uite ce se intampla...
    Last edited by LeonardStefan; 11-11-2014 at 05:27 AM.

  2. #182
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Crede-ma ca eu chiar te inteleg si mie mi s-au intamplat cateva chestii nasoale de-a lungu a 22 sezoane cu exceptia fazei cu 15 sustinatori si eu am pierdut meciuri cu echipe inferioare de pe la coada clasamentului plus 3 campionate pierdute la 1-2 puncte , m-am si enervet intr-un timp si am retrogradat intentionat cateva sezoane ... acum de 3-4 sezoane cu exceptia Cupei si Ligii Campionilor in Campionat am mers foarte bine chiar daca nu pot spune ca eram cel mai bun.
    Vad ca sezonu asta imi merge bine si in CL , sunt in Semi-finala si cred ca aici o sa ma si opresc dar sunt multumit avand in vedere ca nu mai ajunsesem aici de foarte mult timp

  3. #183
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Cred că pățesc și eu același lucru... 20 etape locul unu.. Nu mă bate o echipa cu 80,0 și mă bate unu de 71,8... mai fac și egal cu una de 67,3.. eu având calitatea 78,8.. Îs în cădere liberă cum se zice...

  4. #184
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Victorie ieri in campionat , azi am cu locu 3 si cred ca-i cel mai puternic adversar din sezonu asta , l-am batut in tur cu un chinuit 0-1 , daca pierd azi voi fi la 2 puncte distanta de locu 2 ceea ce imi cam da emotii

    Edit: O intrebare , acum sunt 16 echipe in campionat ?

  5. #185
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Quote Originally Posted by A R R O W View Post
    Cred că pățesc și eu același lucru... 20 etape locul unu.. Nu mă bate o echipa cu 80,0 și mă bate unu de 71,8... mai fac și egal cu una de 67,3.. eu având calitatea 78,8.. Îs în cădere liberă cum se zice...
    Eu sezonu asta am fost in cadere chiar la inceputu campionatului , m-am ridicat ca prin minune pana pe locu 1 si acolo am ramas si sper sa raman si in continuare

  6. #186
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Victorie cu 2-1 azi si ne mentinem pe primul loc !

  7. #187
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Eu sezonu asta am fost in cadere chiar la inceputu campionatului , m-am ridicat ca prin minune pana pe locu 1 si acolo am ramas si sper sa raman si in continuare
    Eu am fost de la început pe locul 1... ar fi frumos să și termin pe 1 .. 17v-3e-1î 4 puncte peste locul 2...

  8. #188
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Eu sezonu asta am fost in cadere chiar la inceputu campionatului , m-am ridicat ca prin minune pana pe locu 1 si acolo am ramas si sper sa raman si in continuare
    bafta in continuare si sa castigam amandoi !

  9. #189
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by Stratila Alexandru View Post
    bafta in continuare si sa castigam amandoi !
    Mie nu-mi urezi baftă ă? )

  10. #190
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    21
    Nivel :14
    Campionat: Locul 1 la 1 punct avans de locul 2 si la 5 de locul 3
    Insa ultimele doua meciuri le am cu aceste doua echipe, totusi sper la titlu

Page 19 of 26 FirstFirst ... 91718192021 ... LastLast