Page 11 of 26 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 101 to 110 of 258
Like Tree40Likes

Thread: Sezonul 59 - Sunteţi gata?

  1. #101
    Newbie La Ma's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Craiova
    Posts
    43
    Pana acum stam foarte bine

    Campionat - locul 1 dupa 15 etape
    LC - Sferturi
    Cupa - Sferturi

  2. #102
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Locul 1 in campionat, am trecut mai departe in UCL. Azi dimineata am facut niste transferuri importante.

  3. #103
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Calitate medie dintre mine si primul loc e clar neta in favoarea mea,si ghici...ala de pe primul loc ma batut la el acasa cu 2-1 in conditiile in care aveam eu 1-0 si avea cartonas rosu omu,m-a batut dupa aia cu 2-1.
    Calitate medie el are 53 si eu 58.

    Cat despre meciul tau cu ala,ma bufnit rasul cand am vazut poza,la ce sistem are.. )

    App verifica`i pe toti din echipa ta si vezi care are note proaste,si schimbai,eu iti spun sincer la mn toata echipa lua note 4-5-6 la meciuri,dar in liga am batut aproape tot,nu prea am inteles asta.
    Apoi am inceput sa schimb vreo 4,5 jucatori si putin de tot se vede diferenta,note mai bune,si rezultate dar toate trebuiesc luate step by step.
    Acum sincer,sunt intre doua ganduri,daca promovez la next lvl o sa fiu praf,nu am tokeni,buget slab...as prefera sa raman tot in liga asta sa iau un loc mai bun,fac si buget si tot,mai strang pachete de santate,moral,ca echipa deja e facuta.

    P.S : mesajul era pt numele de arab,cu echipa Rapid Bucuresti.

  4. #104
    Newbie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    7
    Leonard ,tocmai ce am batut unu de calitate 26.5 si eu deabia am 24 .5 ,conteaza mult in algoritmul de calcul al jocului si premele care le dai (am dat pentru victorie 60k ) si am castigat cu 5-2 contra lui ala si am jucat si in deplasare in sferturile de finala ale cupei .Deci pe langa tactica mai sunt o gramada de alti factori care iti pot influenta calitatea jocului. Cum ar fi moralul ,odihna,notele anterioare care le ia acel jucator si multi alti :d

  5. #105
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Quote Originally Posted by Savastre Dorian View Post
    Leonard ,tocmai ce am batut unu de calitate 26.5 si eu deabia am 24 .5 ,conteaza mult in algoritmul de calcul al jocului si premele care le dai (am dat pentru victorie 60k ) si am castigat cu 5-2 contra lui ala si am jucat si in deplasare in sferturile de finala ale cupei .Deci pe langa tactica mai sunt o gramada de alti factori care iti pot influenta calitatea jocului. Cum ar fi moralul ,odihna,notele anterioare care le ia acel jucator si multi alti :d
    am prima la maxim, jucatorii am schimbat 4 si astia adusi tot note slabe iau. moralul si odihna maxim au fost la penultimul meci unde abia am dat 1-0. in fine, daca o v-a continua tot prost pur si simplu voi lua alta echipa.

    Victorie cu penultimul loc 7-0. cel mai mare rezultat de pana acuma ) insa 2 accidentati.. Ma mir ca am dat mai mult de 2 goluri .. )

  6. #106
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    19
    in sezonul trecut, adica la nivel 3, am castigat tot ce se putea castiga. campionat, cupa, liga. dar unde e satisfactia cand bati o echipa unui manager care a renuntat si e cu 2-3 stele sub valoarea ta? asa ca pe tot parcusul.am adauagat prieteni activi, iar in sezonul asta. un campionat puternic, cu echipe de valoare medie intre 4 si 6 stele. liderul.are media peste 6. in aceste conditii obiectivele mele un loc 1-4 in campionat (actual locul 3 la 1 punct de locul 2 si 5 de locul 1) semifinale liga (sunt deja in sferuri) si semifinale cupa (obiectiv ratata)

  7. #107
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Egal ieri in campionat , azi victorie 2-1 cu locu 13 )
    Calificat in CL ieri dupa ce am castigat cu 3-0
    Sa vad ce fac azi in cupa ... trebuie sa castig cu 2 goluri diferenta dupa ce am fost invins cu 1-0 in deplasare

  8. #108
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Eliminat din Cupa ... nu stiu ce am da mereu sunt eliminat din cupa si/sau CL in Sferturile de finala , nu am mai trecut de sferturi din sezonul 8 in CL si din sezonul 5 in cupa si acum is in sezonu 22 ... nu stiu ce tot gresesc ...

  9. #109
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    112
    Prime FULL,moral FULL,odihna FULL la toti.

    Am schimbat si jucatori si tot note proaste iau,am schimbat 3 echipe sezonul asta,norocul meu a fost ca prind jucatori acum la jumate de sezon si ii iau cu cate un token,atat.
    Acum abia abia au inceput sa joace bine,atacantii dau randament slab si chiar si mijlocasii (note 6-7 si ff rar 8).
    Fundasii si portarul joaca bine dar daca nu te sprijina echipa si iei 3 goluri normal ca iei nota 4 si tu,si scade si moral.

    Ultimul de l-am batut cu 3-0 dupa o seceta mare avea un atacant ca fundas pe teren,si culmea....la comentarii imi aparea ca numai el oprea atacurile mele,am zis ca gata ma seaca si la meciul asta dar l-am batut pana la urma.

  10. #110
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Victorie ieri cu 2-1 in campionat
    Azi avem un meci greu in CL impotriva acestei echipe!
    Sezonul 59 - Sunteţi gata?-untitled.jpg
    Sezonul 59 - Sunteţi gata?-untitled12.jpg

Page 11 of 26 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast