Results 1 to 8 of 8

Thread: CONCURS: Crează-ţi propriul tricou!

  1. #1
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976

    CONCURS: Crează-ţi propriul tricou!

    Unul dintre cele mai iubite concursuri de la Top Eleven a revenit! Acum ai şansa să-ţi creezi propriul tricou şi să apară în joc!

    La decizia comunităţii de pe FACEBOOK, 20 de tricouri o să fie alese să apară în joc.



    CERINŢE: Fişierul nu are voie să fie mai mare de 7MB iar imaginea/imaginile trebuie să fie salvate în unul dintre următoarele formate " .bmp, .gif, .jpg, .png, .tif" iar în cazul în care trimiteţi o arhivă să fie în format .zip

    Pentru mai multe informaţii vizitaţi topicul principal - aici, iar pentru a vă înregistra - aici.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #2
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Unul dintre cele mai iubite concursuri de la Top Eleven a revenit! Acum ai şansa să-ţi creezi propriul tricou şi să apară în joc!

    La decizia comunităţii de pe FACEBOOK, 20 de tricouri o să fie alese să apară în joc.



    CERINŢE: Fişierul nu are voie să fie mai mare de 7MB iar imaginea/imaginile trebuie să fie salvate în unul dintre următoarele formate " .bmp, .gif, .jpg, .png, .tif" iar în cazul în care trimiteţi o arhivă să fie în format .zip

    Pentru mai multe informaţii vizitaţi topicul principal - aici, iar pentru a vă înregistra - aici.
    Nu stiu cum ar trebui eu sa creez un tricou,mai ales cu ce program sa-l creez,dar ca idee daca chiar te pricepi la asa ceva,creeaza un tricou asemanator stelei(Steaua Bucuresti),restul iti dai tu seama...

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Nu stiu cum ar trebui eu sa creez un tricou,mai ales cu ce program sa-l creez,dar ca idee daca chiar te pricepi la asa ceva,creeaza un tricou asemanator stelei(Steaua Bucuresti),restul iti dai tu seama...
    Pai nu-i complicat, il poti face chiar si in paint, idea e ca trebuie sa le dai o idee, nu trebuie sa faci ceva profesional, de asta o sa se ocupe ei.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Pai nu-i complicat, il poti face chiar si in paint, idea e ca trebuie sa le dai o idee, nu trebuie sa faci ceva profesional, de asta o sa se ocupe ei.
    Si in aproximativ cat timp or sa apara in joc tricourile?

  5. #5
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Din pacate eu nu sunt designer si nu ma pricep,cu atat mau mult ca eu intru numai dupa tel.la pc nu am acces din cauza copilului ca daca ma vede vrea si el la calculator.

  6. #6
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Am vazut ca au aparut cateva tricouri , probabil sunt facute recent.
    M-as gandi si eu la ceva dar nu stiu sa fac tricouri ...

  7. #7
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Bogdan Astefanei View Post
    Am vazut ca au aparut cateva tricouri , probabil sunt facute recent.
    M-as gandi si eu la ceva dar nu stiu sa fac tricouri ...
    Sunt tricourile care au castigat
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  8. #8
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Nu-s chiar șmechere, dar două arată bine