Page 5 of 29 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 283
Like Tree21Likes

Thread: Sezonul 60 - Sunteţi gata?

  1. #41
    Rookie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    98
    Iesit din cupa
    Bataie in CL cu 2-1
    Bataie in campionat cu 7-1 (cel mai tare din seria mea)

    Un inceput bestial pentru mine )))

  2. #42
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Quote Originally Posted by Zaharia Cristian View Post
    Iti pot cumpar eu echipamentul Germaniei si sa ti-l trimit si cand iti intra banii pe card imi poti trimite un tricou oficial, ce zici de afacere?
    Imi cer scuze dar ultimele zile nu am prea avut timp sa intru pe forum. Totusi, iti multumesc pentru oferta.
    Victorie 5-0 cu un adversar slab. Având in vedere ca nu am fost la meci, e un scor bun. Azi am meci foarte greu in cupa cu un alt adversar de lvl 6 dar mai bun ca cel anterior, sper la un rezultat bun.. Trebuie sa imi schimb portarul numai decat, nu depaseste nota 5..
    Astazi mi-am achizionat o emblema cu 10 tokene, imi place cum arata. Mi-ar mai trebui un tricou cu visiniu.


    Edit: am reusit sa iau in seara asta un inlocuitor pt portar. Nu am avut buget de unul mai tanar si nu am lasat-o pe alta data fiindca am azi meciuri grele si nu pot juca cu un portar ce ia doar nota 5.

    Trimis de pe al meu C6603 folosind Tapatalk
    Last edited by لاشسهمث ئهةلاقع; 11-19-2014 at 12:23 AM.

  3. #43
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Nu-i neaparat sa fie jucatoru tanar ca sa fie bun , acum 2 sezoane am avut un DC de 30 ani si a foat cel mai bun pasator din campionat si avea si multe goluri date ( nu mai stiu sigur cate ) si am mai avut jucatori la aproape 30 ani care erau mai buni ca cei tineri

  4. #44
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    1-0 in campionat (ieri) destul de greu dar tot mai bine decat un egal sau o infrangere
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #45
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    3-1 in cupa + 2 jucatori accidentati pe final 84 si 86... mda
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #46
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    am luat-o cu 2-1 în cupă, aștept returul

  7. #47
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Am facut egal in campionat 2-2 acasa ... am un campionat usor , sper sa nu ma incurc
    Astept meciu' din cupa contra unui adversar acceptabil

  8. #48
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Joc astă seară cu cel mai tare din campionat, sper la un egal

  9. #49
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    5/5 Victorii, 2 Victorii in Campionat cu adersari foarte grei, 2-0 si 4-1, in UCL 3-1 dupa ce a fost 1-1 pana in minutul 86, iar in cupa am trecut lejer de preliminarii, am asta seara meciul din Calficari cu adversar puternic.

  10. #50
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    La mine în campionat îs 5 tari, 5 slabe și două medii... în prima etapă s-au dat doar de la 5-0 în sus.. un singur meci de 2-1.. în rest 7-0, 8-0, 9-0,... 17-0...

Page 5 of 29 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast