Page 7 of 29 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 61 to 70 of 283
Like Tree21Likes

Thread: Sezonul 60 - Sunteţi gata?

  1. #61
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Piteşti
    Posts
    9
    Un început destul de slab de sezon. În campionat am strâns 5p în 3 etape, în UCL am o înfrângere, dar am meci diseară cu cea mai slabă echipă din grupă (sper să nu se întâmple vreo surpriză neplăcută), iar în cupă sunt ca şi calificat.

  2. #62
    Rookie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    74
    Quote Originally Posted by Ivan Sandilaul View Post
    Attachment 33063
    Cam asa arata inceputul meu de sezon pe contul de nivel 30.
    Problema mea e urmatoarea si as vrea sa stiu daca ma puteti ajuta cu un sfat ceva!
    Satu foarte dar foarte prost cu banii.Nu imi ajung sub nici o forma si ma imi inchipui ca asta nu e neaparat vina mea.De exemplu sezonul trecut am platit salariile jucatorilor peste 550 milioane.De unde ar trebui sa scot eu suma asta din moment ce acasa nu cred ca am mai mult de 25 de jocuri pe sezon incluzand cele 3 competitii(pt ca bine inteles din cupa iesi rapid pt ca in cupa fac ei in asa fel incat sa iti dea un adversar pe masura ta iar eu level 29 fiind sezonul trecut am avut de infruntat unul de 33,iar in champions league prinzi un donator si te spulbera).Din 25 de meciuri pe sezon in nici un caz nu se pot acoperi nici macar jumate din salariile jucatorilor,mai primesc cate 2 cred juniori iar daca juniorii nu-s valoare maxima (cu 4 sau 9 la final) nu am sanse sa i vand pentru ca la level mare numai asa se cumpara,valoare maxima si super tanar(pana in 23 ani)
    In conditiile date cum sa imi permit sa imi fac echipa noua la macar 3-4 sezoane?Vreo sugestie ceva?
    Vad ca stai foarte bine cu tokenii, dupa parerea mea...Ai putea sa filezi jucatorii liberi de contract daca exista asa ceva la nivelul tau si sa ii vinzi dupa..Alta optiune nu vad, decat sa cumperi bani cu tokeni ..


    Iata si ce inceput "SENZATIONAL" am avut eu >.<Sezonul 60 - Sunteţi gata?-10411038_567890783354656_2528337321859897516_n.jpg

  3. #63
    Newbie La Ma's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Craiova
    Posts
    43
    Inceput perfect de sezon
    3 victorii - niciun gol primit

    Liga Campionilor - un meci jucat si castigat
    Cupa - am trecut de primul tur, la al doilea am castigat cu 4-0 in deplasare

    Bafta tuturor !

  4. #64
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Victorie in campionat 3-0
    Astept meciu din CL

  5. #65
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    12-1 golaveraju liga campionilor după 2 etape
    La Ma likes this.

  6. #66
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Victorie cu 4-1 in UCL deja 6 puncte din primele 2 meciuri.

  7. #67
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    5
    Sunt la nivelul 32 si de la inceputul sezonului nu am gasit la licitatii nici un jucator de nivel 179. Stie cineva de ce ? Am gasit 2, 3 de nivel 175 si intru de cel putin 10 ori pe zi .

  8. #68
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Poate nu are nimeni de vânzare.. La nivel mare sunt puțini playeri, deci puțini jucători... La un moment dat vor apărea și de cât vrei tu

  9. #69
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    5
    Joc de aproape 3 ani si nu am intalnit asa ceva , plus ca am prieteni la care apar multi jucatori de nivelul meu .

  10. #70
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    Cupa asta ma evita mereu ,am un ghinion de moare lumea.
    Am luat 3 rosii.
    Sezonul 60 - Sunteţi gata?-untitled.jpg

Page 7 of 29 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast