5-0 cu fosta echipă de pe 4... 5-0 și ieri, îmi intru în ritm

Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Dec 2013
    Romania
    783
    Locul 1 in campionat 5/5, in UCL maxim de puncte din primele 3 meciuri, in cupa eliminat in minutul 87 :|

3. #103
    Apprentice marc31's Avatar
    Jan 2013
    Iași, România
    249
    Am jucat acasa cu locul 2. Am deschis repede scorul in minutul 7, apoi am condus cu 2-0 pana in munutul 70, cand m-a egalat in 10 minute. O echipa de scout-eri mult mai buna ca a mea, a jucat in 10 oameni din min 12, pana a intrat adversarul si l-a schimbat in minutul 81, cand deja egalase.
    Cu o echipa mixta din jucatori de 4-5 stele, sper sa ma mentin in lupta pentru CL. Daca nu am sanse in a doua parte a campionatului, o sa incerc sa raman la nivelul 21...

782
    Victorie grea in campionat 3-1 acasa , mi-am revenit in a doua repriza dupa ce am fost condus pana in minutu 63 parca ...bine ca am castigat intr-un final

5. #105
    Rookie
    Aug 2014
    74
    Din cupa am iesit
    In campionat stau bine, am cea mai buna echipa din punct de vedere calitativ..Sper sa iau locul 1..Ar fi prima data in 6 sezoane de cand joc

Bravo, eu sunt pe ultimul loc in grupa.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

8. #108
    Nov 2012
    Romania
    12,976
    2 meciuri castigate la limita dupa ce am revenit de la 2-0...

112
    Prima poza - penultima etapa,cred ca ii mai trebuiau 2-3 accidentati sa fac si eu macar un egal,poza la calitate nu mai fac dar are echipa de 4 stele,eu de 5 chiar aproape 6,calitate 59,8.

Si ce nu mai pot sa inteleg,cum un jucator care ia note 7-8-9 dintr-o data incepe si ia nota 5 pe linie ?
    Pentru mine e inexplicabil dar asta e top11,nu ma mai agit...merg mai departe asa cum pot.
    Ma bucur doar ca nu am "hranit" si eu jocul asta asa cum multi o fac,pt ca nu se merita.

Despre clasament,va dati si voi seama din poze,in cupa merg binisor si din cate am observat joc mai bine cu echipele calitativ mai bune decat a mea,cu cele mai slabe joc mai slab...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Sezonul 60 - Sunteţi gata?-1.jpg   Sezonul 60 - Sunteţi gata?-2.jpg   Sezonul 60 - Sunteţi gata?-3.jpg
    Last edited by LeonardStefan; 11-23-2014 at 06:37 PM.