Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Nu imi cumpara nimeni jucatori.

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    7

    Nu imi cumpara nimeni jucatori.

    Salutare, inca de la inceputul nivelului 14 ne comfruntam cu o mare problema la echipa. pur si simplu nici un jucator nu este cumparat de restul managerilor de pe top. eu acum daca intru sa cumpar un jucator de 84 sau 89 pierd 50 tokeni si tot nu il cumpar adica se liciteaza foarte mult. eu ierzi, azi si acum am un jucator de 18 ani 74 si pur si simplu nu il cumpara nimeni, inca de la inceputul campionatului am incercat sa vand jucatori de 79 sau 84 sau jucatori 81,82 intelegeti voi si nimeni, nici un jucator nu mi-au cumparat. in aceleasi timp eu pierdeam 15 tokeni pentru alti jucatori. ce se intampla? ii rog pe moderatori daca exista pe aici sa transmita aceasta problema la suport. nu stiu destula engleza pentru a traduce asta la suport. ms si sper sa se rezolve macar sezonul viitor ca sezonul asta stau ca prosti bag bani in joc imi cumpar jucatori de la agent iar jocul nu ma lasa sa imi vand jucatorii mei de care nu mai am nevoie. am ajuns sa cumpar tokeni ca sa cumpar bani pentru a concedia jucatori pentur a face loc de altii buni. rusine.

  2. #2
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    nu vrea îi vrea lumea...

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by A R R O W View Post
    nu vrea îi vrea lumea...


    Tu ai citit tot ce am scris? cum adica eu cand vreau sa cumpar un jucator se bat minim 2,3 persoane minim 5 runde iar la mine jucatori de 18 ani 74 si multi altii, absolut nici un jucator nu am vandut, am bagat 30 euro luna trecuta in joc 5 euro i-am dat pentru a face bani de a concedia jucatori. incredibil asa ceva.

  4. #4
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    păi am citit, și la mine e la fel , când cumpăar ceva dau minim 4-5 tokeni, dar când vând deabea se vând.. am lvl 13

  5. #5
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Ionut Craciun M View Post
    Salutare, inca de la inceputul nivelului 14 ne comfruntam cu o mare problema la echipa. pur si simplu nici un jucator nu este cumparat de restul managerilor de pe top. eu acum daca intru sa cumpar un jucator de 84 sau 89 pierd 50 tokeni si tot nu il cumpar adica se liciteaza foarte mult. eu ierzi, azi si acum am un jucator de 18 ani 74 si pur si simplu nu il cumpara nimeni, inca de la inceputul campionatului am incercat sa vand jucatori de 79 sau 84 sau jucatori 81,82 intelegeti voi si nimeni, nici un jucator nu mi-au cumparat. in aceleasi timp eu pierdeam 15 tokeni pentru alti jucatori. ce se intampla? ii rog pe moderatori daca exista pe aici sa transmita aceasta problema la suport. nu stiu destula engleza pentru a traduce asta la suport. ms si sper sa se rezolve macar sezonul viitor ca sezonul asta stau ca prosti bag bani in joc imi cumpar jucatori de la agent iar jocul nu ma lasa sa imi vand jucatorii mei de care nu mai am nevoie. am ajuns sa cumpar tokeni ca sa cumpar bani pentru a concedia jucatori pentur a face loc de altii buni. rusine.
    La mine nu-i cumpara nimeni...si sunt levelul tau sau pe aproape...

  6. #6
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    La mine nu-i cumpara nimeni...si sunt levelul tau sau pe aproape...
    tot 14 ești și tu

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    7
    da banuiesc ca voi nu a-ti scos la vanzare de 10 ori aproximativ 6 jucatori la vanzare in acelasi timp. acum am 6 sau 7 pe piata de transferuri multi de 84 unu de 74 si restu in jur de 84 si nici un jucator nu imi va fi cumparat am facut asta de multeee ori in acest sezon si nici o sansa. eu daca vreau sa cumpar un jucator se bat 2,3 pe el. la mine nimeni pe 7. turbez abia supravetuiesc cu banii.

  8. #8
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    se mai întâmplă.. și eu stau să vând un jucător de 84 de 3 zile

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    7
    va rog foarte mult daca exista pe aici o persoana care sa transmita problema mea mai departe sa o faca. in momentul de fata am scosi 6 jucatori tineri si foarte buni. incerc de vreo 2 sapt sa vand un jucator, am conturile blocate sunt pe minus 38 milioane. e incredibil asa ceva. in scurt timp imi vor vinde automat din jucatori, daca imi vor vinde din jucatorii pe care eu am dat bani reali pe ei sa nu ii scuipi in gura?

  10. #10
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    am ținut și eu un jucător vreo 6 zile pe piață, nu l-a luat nimeni, așa că m-am enervat și l-am concediat

Page 1 of 2 12 LastLast