Results 1 to 8 of 8
Like Tree3Likes
  • 3 Post By PricopGeorgeCătălin

Thread: Atenţie #1

  1. #1
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976

    Atenţie #1

    În urma unor plângeri care s-au dovedit reale am observat că unele persoane au încercat să trişeze la diferite concursuri.

    Am recurs la următoarele sancţiuni: blocarea definitivă a conturilor secundare.

    Vă aducem aminte că nu aveţi voie decât cu un singur cont şi este interzis să împărţiţi accesul contului cu alte persoane.

    Pentru buna funcţionare a forumului în continuare am decis să nu blocam conturile principale iar numele nu le vom face publice.

    VĂ MULŢUMIM!
    Last edited by PricopGeorgeCătălin; 12-20-2014 at 09:53 PM.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    PS: Dacă deţineţi mai multe conturi secundare vă rugăm să ne informaţi să ajungem la un acord iar dacă consideraţi că am procedat greşit vă rugăm să ne informaţi pe privat, mulţumim anticipat!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    În urma unor plângeri care s-au dovedit reale am observat că unele persoane au încercat să trişeze la diferite concursuri.

    Am recurs la următoarele sancţiuni: blocarea definitivă a conturilor secundare.

    Vă aducem aminte că nu aveţi voie decât cu un singur cont şi este interzis să împărţiţi accesul contului cu alte persoane.

    Pentru buna funcţionare a forumului în continuare am decis să nu blocam conturile principale iar numele nu le vom face publice.

    VĂ MULŢUMIM!
    La ce concurs?????

  4. #4
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    aha.. bine ai făcut

  5. #5
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    PS: Dacă deţineţi mai multe conturi secundare vă rugăm să ne informaţi să ajungem la un acord iar dacă consideraţi că am procedat greşit vă rugăm să ne informaţi pe privat, mulţumim anticipat!
    Foarte bine procedezi catalin,dar tu crezi ca cei care au multiple conturi iti vor spune ? Ei cred ca nu ii poti depista dar daca vrei poti si eu am fost foarte mult timp Moderator pe diferite forumuri si am gasit cu multiple conturi dar eu ii blocam definitiv (ban permanent) asta pentru ca asa era regula dar e ok si cum ai zis tu ca le blochezi doar contul cel nou iar cel vechi ramane.

  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Asa-i regula si aici, dar am zis ca nu vreau sa fac asta momentan, ar cam distruge comunitatea romanesca care cu greu se mentine, pana la urma toti facem greseli.

    Bafta baieti!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #7
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Greșeli, greșeli, dar să nu fie intenționate...

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    38
    Super tare catalin la multi ani tuturor